بایدن پرچم دار است

به گزارش دَبی بلاگ، تازه ترین نظرسنجی اجرا شده توسط پایگاه کوئینیپیاک، نشان داد جو بایدن، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در جریان رقابت های مقدماتی میان نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی با کسب 19 امتیاز در صندلی نخست قرار گرفته و پس از آن سناتور الیزابت وارن قرار گرفته است.

بایدن پرچم دار است

نظرسنجی کوئینیپیاک نشان داد، سناتور الیزابت وارن با کسب 15 درصد آرا به صندلی دوم ارتقا یافت.

سناتور کامالا هریس با کسب 12 درصد آرا در صندلی سوم و سناتور برنی سندرز با کسب 11 درصد آرا در صندلی چهارم قرار گرفته است.

این در حالی است که در نظرسنجی صورت گرفته در تاریخ دوم ژوئیه هریس پس از شکست در مقابل بایدن با 20 درصد آرا در صندلی دوم قرار داشت.

در جریان آن نظرسنجی وارن با 14 درصد آرا در صندلی سوم قرار داشت.

این نظرسنجی جدید پایگاه کوئینیپیاک در آستانه برگزاری دومین مناظره مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری که قرار است سه شنبه و چهارشنبه برگزار گردد، منتشر شد.

دموکرات ها مجددا در دو مناظره این هفته رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت به طوری که 10 نامزد روز سه شنبه و 10 نامزد روز چهارشنبه در مذاکراتی که در دیترویت برگزار می گردد رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

سندرز و وارن شب اول با یکدیگر به روی صحنه می روند در حالی که بایدن و هریس در مناظره روز چهارشنبه به روی صحنه خواهند رفت.

این نظرسنجی از تاریخ 25 تا 28 ژوئیه صورت گرفته که در آن 1306 رأی دهنده از سراسر آمریکا شرکت داشتند. درصد خطای این نظرسنجی مثبت و منفی 3.4 درصد برآورد شده است. ، ایسنا

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 1824

به "بایدن پرچم دار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن پرچم دار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید