تعطیلی بیمارستان رحیمیان به تأمین اجتماعی ارتباط ندارد

به گزارش دَبی بلاگ، مدیرکل تأمین اجتماعی استان قزوین با اشاره به اینکه تأمین اجتماعی تقاضایی که بیمارستان رحیمیان مبنی بر تهاتر و انجام لیست های جاری بدون پرداخت پول را داشت انجام داده است؛ گفت: ما به تعهدات خود عمل کردیم؛ بنابراین اگر در حال حاضر بیمارستان تعطیل است به تأمین اجتماعی ارتباطی ندارد.

تعطیلی بیمارستان رحیمیان به تأمین اجتماعی ارتباط ندارد

سیروس نصیری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، اظهار کرد: تأمین اجتماعی به مجموعه بیمارستان های خصوصی رقمی را بدهکار است؛ البته استان قزوین در پرداخت به بیمارستان های خصوصی و بیمارستان های مراکز دانشگاهی جلوتر از بقیهٔ استان ها است و ضمن اینکه پرداخت به داروخانه ها نیز به روز است.

وی در ادامه اضافه کرد: در فضای بدهی به بیمارستان های خصوصی، بیمارستان رحیمیان درخواستی جهت تهاتر نسبت به بدهی ها مطرح نموده بود که بدهی را آنالیز کردیم و معین شد این بیمارستان تقریباً بیش از یک میلیارد تومان به حوزهٔ تأمین اجتماعی بدهکار است که البته قرارداد تهاتر را نیز امضا کردیم.

نصیری اظهار داشت: طبق تقاضای مسئولان بیمارستان رحیمیان اگر تهاتر انجام گردد و موضوع لیست های جاری بدون پرداخت پول صورت گیرد مشکل حل می گردد.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان قزوین در انتها گفت: در حال حاضر هر دو موضوعی را که ما تعهد نموده بودیم صورت گرفته به این صورت که تهاتر و عدم پرداخت هزینه در برابر لیست های جاری را انجام دادیم تا بیمارستان بتواند به سرویس دهی خود به بیمه شدگان ادامه دهد بنابراین اگر با همین موضوعات راه نیفتاده است به تأمین اجتماعی ارتباطی ندارد و مربوط به ارگان های دیگر است.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 962

به "تعطیلی بیمارستان رحیمیان به تأمین اجتماعی ارتباط ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی بیمارستان رحیمیان به تأمین اجتماعی ارتباط ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید