دروازه بان آژاکس در لیست خرید بارسلونا

به گزارش دابی بلاگ، بارسلونا همچنان گزینه خرید آندره اونانا، دروازه بان آژاکس را آنالیز می نماید.

دروازه بان آژاکس در لیست خرید بارسلونا

به گزارش گروه ورزشی دابی بلاگ، تمدید قرارداد و ماندن مارک آندره تراشتگن در بارسلونا هنوز قطعی نیست و به همین دلیل آندره اونانا یکی از گزینه های مدنظر بارسا برای انتقال به نوکمپ است. جوانی، سابقه بازی در سطح بالای فوتبال ارپا و همچنین توانایی بازی با پا باعث شده بارسلونا همچنان احتمال خرید این سنگربان را از آژاکس در نظر بگیرد.

سال گذشته باشگاه های زیادی در اروپا به دنبال خرید آندره اونانا بودند، اما او در نهایت تصمیم گرفت تا سال 2020 در آمستردام باقی بماند و سال جاری ممکن است این تصمیم تغییر کند. البته باشگاه هلندی نیز حاضر نیست آندره اونانا را با قیمتی ارزان به فروش برساند و برای انتقال او درخواست 40 میلیون یورو نموده است که این رقم برای بارسلونا در راستا خرید دروازه بان دوم عدد بالایی محسوب می گردد.

البته با توجه به اینکه آندره اونانا تا سال 2022 با آژاکس قرارداد دارد، پرداخت این رقم چندان منطقی نخواهد بود و ممکن است باشگاه هلندی در نهایت مجبور گردد این سنگربان را با مبلغی پایین تر به فروش برساند. ایناکی پنا، دروازه بان تیم دوم بارسلونا نیز از دیگر گزینه های این تیم محسوب می گردد. اما مدیران بارسا معتقدند بهتر است این دروازه بان یک فصل دیگر نیز در سطح دوم فوتبال اسپانیا بازی کند و در صورت ارائه نمایش های پیروز، آنگاه احتمال حضور او در تیم اول بارسلونا آنالیز گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 8223

به "دروازه بان آژاکس در لیست خرید بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان آژاکس در لیست خرید بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید