رضاییان: می خواهم به فوتبالم در الشحانیه ادامه دهم

رامین رضاییان از تمایلش برای ادامه همکاری با تیم الشحانیه قطر اطلاع داد.

رضاییان: می خواهم به فوتبالم در الشحانیه ادامه دهم

به گزارش خبرنگاران، رامین رضاییان درباره نمایشش در ترکیب الشحانیه در نخستین فصل حضورش در لیگ ستارگان قطر به روزنامه استاد الدوحه قطر گفت: من عاشق پیروزی هستم و دیدم که الشحانیه جاه طلب است و می خواهد به پیروزی برسد. این چالش یک زندگی بود و سخت با دیگر بازیکنان الشحانیه کار کردم و توانستیم در رده هفتم جدول لیگ ستارگان قطر قرار بگیریم. کسب این نتیجه تصادفی نبود و در اثر کار سخت گروهی و اتمسفر خوب تیمی حاصل شد.

بازیکن ایرانی الشحانیه ادامه داد: فضای خوب تیم باعث شد خیلی سریع در الشحانیه به هماهنگی لازم برسم و مسئولیت هایم را انجام دهم. در این شرایط بازی کردن در الشحانیه را خیلی دوست دارم و امیدوارم در ادامه هم به نتایج بسیار خوبی دست یابیم.

رضاییان درباره کیفیت بازی های لیگ ستارگان و این رقابت ها گفت: بسیاری از بازیکنان ایرانی در این لیگ بازی نموده بودند و قبل از آمدن با آنها صحبت کردم. بازیکنانی در سطح بالا، سازماندهی عالی استادیوم ها و فضای خوب به هر بازیکنی یاری می نماید تا نمایش خوبی داشته باشد. شاهد بازی های خوبی به ویژه از سوی السد و الدحیل بودیم که سطح فنی خوبی به نمایش می گذارند.

وی درباره شرایط قراردادش و ماندن در الشحانیه گفت: قراردادم من در خاتمه فصل به خاتمه می رسد و نمی دانم چه خواهد شد. می خواهم به فوتبالم در الشحانیه ادامه دهم زیرا احساس بسیار خوبی در این تیم دارم.

رضاییان در واکنش به رویارویی الشحانیه با الدحیل در یک چهارم نهایی امیر کاپ قطر اعلام کرد: با شجاعت و برای پیروزی برابر این تیم بازی می کنیم. الدحیل تیم بسیار قدرتمندی است و ما بدون هرگونه فشاری برای ارائه بهترین بازی کوشش خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضاییان: می خواهم به فوتبالم در الشحانیه ادامه دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاییان: می خواهم به فوتبالم در الشحانیه ادامه دهم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید