(عکس) دیدار سرمربی تیم ملی و سفیر ایران

به گزارش دابی بلاگ، در گفت وگوی دو ساعته سفیر ایران در کرواسی با دراگان اسکوچیچ که ظهر جمعه در زاگرب انجام شد، مهمترین مسائل و برنامه های وی برای حضور قدرتمند تیم ملی ایران در بازی های باقیمانده از مرحله مقدماتی جام جهانی قطر بررسی شد.

(عکس) دیدار سرمربی تیم ملی و سفیر ایران

پرویز اسماعیلی در این دیدار به سابقه خوب و نتایج نسبتا پیروز مربیان کروات در ایران اشاره کرد و خطاب به اسکوچیچ گفت: شما نیز یک مربی تحصیلکرده و دارای بالاترین مدارک حرفه ای در فوتبال اروپا هستید و همچنین بدلیل حضور مداوم در فوتبال ایران، شناخت خوبی از ظرفیت های فوتبال ایران و انتظارات مردم دارید.

سفیر ایران در زاگرب به چهار بازی حساس تیم ملی فوتبال در راه جام جهانی اشاره کرد و اضافه کرد: دو بازی مهم بحرین و عراق به میزبانی ایران انجام می شود و امیدوارم شرایط لازم برای حضور تماشاگران پرشور فوتبال در استادیوم، در کنار شما و بازیکنان فراهم شود.

وی گفت: بدلیل تاخیر چهارماهه در برنامه های پیش بینی شده برای تیم ملی فوتبال که ناشی از بحران ویروس کووید-19 بود، ممکن است برآوردهای دقیقی از شرایط بازیکنان وجود نداشته باشد، اما برگشت سریعتر شما و مشاهده بازی های لیگ برای جبران فرصت های از دست رفته و برنامه ریزی بهتر ضروری است.

اسماعیلی ادامه داد: هدف ما حضور در جام جهانی نیست، چون شما این قول را قبلا به علاقه مندان فوتبال در ایران داده اید؛ بلکه هدف ما کسب بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی قطر است و این موضوع در ظرفیت فوتبال ما واقع شده است.

سفیر ایران در کرواسی تاکید کرد که مثل همیشه برای پیروزیت در جام جهانی یک انرژی مثبت ملی و حمایت رسانه ای در کنار تیم ملی خواهد بود.

دراگان اسکوچیچ نیز در این دیدار با اشاره به حضور سالیان ممتد در کشورمان، ایران را وطن دوم خود خواند و گفت: آغاز کار من با تیم ملی همراه با بحران کرونا و مسائل بعد آن بود، اما هم من مربی شرایط سخت هستم و هم بازیکنان ایران در سخت ترین شرایط بهترین نتیجه ها را گرفته اند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: با وجود شرایط بسیار سختی که داشتیم و شرایط نا معین پیش رو، بسیار به نتیجه گیری امیدوارم؛ چون طی این مدت فرصت را از دست ندادم و مطالعات و برآوردهای خود از بازیکنان ایران و تاکتیک های لازم برای پیروزی را تکمیل کردم.

وی گفت: فلسفه من، فوتبال تهاجمی است و می دانم علاقمندان، مردم و بازیکنان فوتبال در ایران نیز فوتبال تهاجمی را دوست دارند. لذا برنامه من، آزاد کردن انرژی بازیکنان برای رسیدن به نتایج تیمی است.

اسکوچیچ ادامه داد: بازی های لیگ را که از همین هفته آغاز می شود خواهم دید و بخاطر فرصت های از دست رفته باید همه ما 24 ساعته کار کنیم.

وی همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری دو بازی تدارکاتی برای تیم ملی در شهریور ماه و نیز مذاکرات اجرا شده برای همکاری آکادمی فوتبال کرواسی با ایران خبر داد.

اسکوچیچ در بخشی از صحبتهای خود، گفت: کارلوس کی روش قطعا خدمات زیادی به فوتبال ایران کرده است.

منبع: فرارو
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 9794

به "(عکس) دیدار سرمربی تیم ملی و سفیر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) دیدار سرمربی تیم ملی و سفیر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید