ملی پوش فوتسال: هیچ کدام از دلایل کادر فنی تیم ملی منطقی نیست

به گزارش خبرنگاران، پس از انتشار لیست جدید تیم ملی فوتسال بانوان در سال 98 بر روی نام فرزانه توسلی، آرزو صدقیانی زاده و نسترن مقیمی خط قرمز کشیده شد. علی رعدی، مدیر فنی تیم ملی در مصاحبه با خبرنگاران، اظهار داشت دلیل خاصی برای عدم دعوت این بازیکنان وجود ندارد و تمرکز بر روی جوانگرایی است.

ملی پوش فوتسال: هیچ کدام از دلایل کادر فنی تیم ملی منطقی نیست

آرزو صدقیانی زاده در مصاحبه با خبرنگاران، در واکنش به صحبت های علی رعدی گفت: نمی دانم دلیل واقعی این کار چیست. رعدی اعلام کرده تمرکز بر جوانگرایی است آیا من با 27 سال سن جوان نیستم؟ متولد سال 69 هستم و شیربیگی متولد سال 70 است. چه فرقی وجود دارد؟ منظور از جوانگرایی چیست و آیا ما پیر محسوب می شویم؟

ملی پوش فوتسال بانوان ادامه داد: یک بار نیز اعلام کردند به دلیل حمایت از مربی مان (شهناز یاری) در دو اردو حاضر نشده ایم به همین دلیل از نفراتی که در اردو گذشته حضور نداشته اند دعوت نکرده ایم. آیا زارعی و شیربیگی در اردو قبل حضور داشته اند که مجدداً دعوت شده اند؟ هیچ کدام از دلایل کادر فنی منطقی نیست چون خلاف آن را اثبات کرده اند. 14 سال عضو تیم ملی بوده ام و هر بار مربیان مختلف حضور داشته اند، اگر قرار بود به خاطر مربی در اردو نباشم الان 14 سال عضو تیم ملی نبودم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که شما به عدم پرداخت پاداش تیم ملی اعتراض داشته اید و به همین دلیل در اردو حاضر نشده اید؟ گفت: بدون بی احترامی به نهاد و شخص خاصی فقط تقاضای پرداخت پاداش هایمان را کردیم، ما فقط حقمان را مطالبه کردیم. آیا باید پس از 14 سال عرق ریختن و زحمت در تیم ملی به دلیل درخواست حقمان از تیم ملی کنار گذاشته شویم و تمام زحماتمان نادیده گرفته شود؟

صدقیانی زاده تاکید کرد: ورزشکاران برای گذراندن زندگی به پول نیاز دارند. 14 سال تلاش کرده ام و هر مدل حرفی را شنیده ام. اگر این کار انسانی است که به خاطر مطالباتمان کنار گذاشته شویم دیگر حرفی ندارم. نمی دانم چه دلیلی برای این کار وجود دارد. به یک باره یک آقایی (علی رعدی) به عنوان مدیر فنی تیم ملی آمده و بدون پاسخ قانع کننده اقدام به خط زدن ما کرد. نمی دانم دلیل شخصی دارد یا خیر.

وی در انتها گفت: زحمات 14 سال ما را زیر سوال بردند. در حال حاضر هم خبری از پرداخت پاداش ها نشده است. ورزشکاران نیز خرج دارند و باید زندگی کنند اگر آخر ورزش این است دیگر باید برویم دنبال زندگیمان. در حق ما بی مهری شد. آرزوی هر شخصی عضویت در تیم ملی است. مگر می شود 14 سال عضو تیم ملی باشید، دوری از خانواده و هر حرفی را تحمل کنید و در نهایت نیز بگویند عاشق پرچم و کشورت نیستید؟

منبع: خبرگزاری مهر

به "ملی پوش فوتسال: هیچ کدام از دلایل کادر فنی تیم ملی منطقی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش فوتسال: هیچ کدام از دلایل کادر فنی تیم ملی منطقی نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید