آخرین بازیکن ایرانی هستم که دستم به جام آسیایی خورده است ، امیدوارم مثل بزرگترین باشگاه آسیا یعنی استقلال قهرمان آسیا شوم

به گزارش دَبی بلاگ، سرمربی تیم فوتبال اتحاد کلبا امارات گفت: نتیجه خیلی خوبی با بزرگترین باشگاه آسیا که استقلال است گرفتم و امیدوارم این ایده را در کلبا هم تکرار کنم.

آخرین بازیکن ایرانی هستم که دستم به جام آسیایی خورده است ، امیدوارم مثل بزرگترین باشگاه آسیا یعنی استقلال قهرمان آسیا شوم

به گزارش خبرنگاران آنلاین، فرهاد مجیدی در گفت و گوی مفصل با شبکه تلویزیونی ابوظبی به روند نتیجه گیری اش با اتحاد کلبا امارات و نحوه آماده سازی این تیم برای فصل پیش روی لیگ امارات با اشاره به خاطرات حضورش در استقلال اشاره نمود که در پی می خوانید:

سرمربی اتحاد کلبا امارات درباره نتایج فصل گذشته با این تیم تاکید نمود: فکر می کنم در فصل گذشته می توانستیم نتایج بهتری بگیریم. اگر برخی از بازی ها خوش شانس بودیم می توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم.

مجیدی‬ که‬ سابقه‬ حضور‬ در‬ لیگ‬ امارات‬ به‬ عنوان‬ بازیکن‬ را‬ نیز‬ داشته‬ است‬ تصریح‬ کرد‬: فوتبال امارات نسبت به زمانی که من به اینجا آمدم و بازی می کردم خیلی تغییر نموده است. خوشبختانه شناخت بیشتری نسبت به لیگ داریم و می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. تنها چیزی که در خصوص فصل قبل می توانم بگویم از بازیکنانم با وجود تمام مسائل بسیار متشکرم.

او درباره اهداف خود در فصل پیش روی لیگ امارات یادآور شد: اولین هدفی که برای فصل جاری دارم و خیلی هم نظر من مهم است اینکه باید اشتباهات قبل را تکرار نکنیم. باید آنها را به حداقل برسانیم.

مجیدی درباره خریدهای تابستانی تیمش یادآور شد: از اداره باشگاه تشکر می کنم. بازیکنانی که می خواستیم را جذب کردند و تمرینات بسیار خوبی را در کمپ داشتیم و فکر می کنم تیممان شرایط بهتری دارد.

وی درباره اردوی پیش فصل تیمش نیز گفت: از بازیکنان اتحاد کلبا متشکرم که در اردوی خودمان خوب و عالی بودند. آنها نظم و انضباط را که یکی از مهم ترین فاکتورها است به خوبی اجرا کردند. به نظرم یک مربی فوتبال باید هر روز آپدیت باشد. مطالعه داشته باشد و فوتبال های بزرگ جهان را بررسی کند. فوتبال روز جهان باشد. باید مطالعه زیاد داشته باشد.

مجیدی از رؤیای خود که مربی بزرگ شدن است و گفت: برای مربیگری من فکر می کنم اگر می خواهم مربی بزرگ شوم باید خیلی وقت بگذارم و کار کنم. نتیجه خیلی خوبی با بزرگترین باشگاه آسیا که استقلال است گرفتم و امیدوارم این ایده را در کلبا هم تکرار کنم. راه بسیار سختی است.

سرمربی اتحاد کلبا اعلام نمود: روز به روز کار کنیم و کمتر صحبت کنیم و بیشتر کار کنیم. چیزی در زندگی ام نبوده که بخواهم و آن را به دست نیاورم. مطمئنم در مربیگری هم به اهدافم می رسم. به فوتبال امارات با ورود بازیکنان با کیفیت باعث شده سطح بازیکنان محلی نیز افزایش پیدا کند. مربیان خوبی وارد این لیگ می شوند. من پیشرفت را در فوتبال امارات می بینم و آینده خوبی برای فوتبال این کشور پیش بینی می کنم.

او درباره شانس قهرمانی در رقابت های فصل جاری یادآور شد: قهرمانی در لیگ امارات قابل پیش بینی نیست ولی تیم های مدعی فصل قبل، سال جاری هم می توانند. تمام تمرکزم را روی تیم خودم می گذارم. می خواهم برترین نتیجه را برای کلبا به دست بیاورم. هرچه بالاتر بهتر است. من جوانان کلبا را اطمینان دارم. مطمئن هستم به تیم ملی امارات راه پیدا می نمایند.

فرهاد مجیدی در این قسمت از مصاحبه عکسی از قهرمانی با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا را به وسیله گزارشگر دید. او با تماشا این عکس گفت: اولین چیزی که به ذهنم می آید برونو متسو است. خودش من را برای کلاس های مربیگری در لندن ریجستری کرد و من را تشویق کرد.

سرمربی پیشین استقلال تهران تاکید نمود: قهرمانی در آسیا با العین برای من افتخار بزرگی است. فکر می کنم آخرین بازیکن ایرانی هستم که دستش به این جام خورده است. البته امیدوارم استقلال بتواند آن را به دست بیاورد.

مجیدی در انتها به خاطره حضورش در ملاقات فینال لیگ قهرمانان که منجر به قهرمانی با العین شد اشاره نمود و گفت: وقتی به عنوان بازیکن تعویضی در فینال لیگ قهرمانان آسیا برای العین وارد زمین شدم نتیجه دو بر یک به نفع العین بود. وقتی وارد زمین شدم سه گل خوردیم. کاپیتان تیم هم اخراج شد. زیاد چیزی یادم نمی آید اما یادم هست با خدا حرف می زدم. در همین لحظه دیدم رودریگو پاس داد. برای خوشحالی هفتاد هزار نفر در ورزشگاه بودند اما هیچ صدایی نمی آمد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1402 بروزرسانی: 23 مرداد 1402 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 30958

به "آخرین بازیکن ایرانی هستم که دستم به جام آسیایی خورده است ، امیدوارم مثل بزرگترین باشگاه آسیا یعنی استقلال قهرمان آسیا شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین بازیکن ایرانی هستم که دستم به جام آسیایی خورده است ، امیدوارم مثل بزرگترین باشگاه آسیا یعنی استقلال قهرمان آسیا شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید