همه اخبار و مقاله ها

ماجرای قتل عام خانوادگی در برج سپید غرب تهران

همزمان با قتل عام یک خانواده سه نفره در برج سپید غرب تهران یکی از بستگان این خانواده به عنوان مظنون اصلی جنایت بازداشت شد.

24 مرداد 1399

وزیر اتحاد کره جنوبی کناره گیری می کند

در پی تشدید تنش ها میان سئول و پیونگ یانگ، وزیر اتحاد کره جنوبی بیان نمود که از سمت خود استعفا می دهد.

24 مرداد 1399

خبرنگاران پیش به سوی سه گانه؛ بیستمین قهرمانی بایرن مونیخ در جام حذفی آلمان

تهران- خبرنگاران- بایرن مونیخ با شکست بایر لورکوزن برای بیستمین بار جام حذفی آلمان را فتح کرد و گام دیگری برای رسیدن به سه گانه برداشت.

24 مرداد 1399

خبرنگاران حمایت ابتکار از انتها دادن به زباله گردی بچه ها

تهران - خبرنگاران - معاون رئیس جمهوری در توئیتی، ضمن حمایت از کوشش شهردار تهران برای سرانجام دادن به سوءاستفاده از بچه ها توسط پیمانکاران نوشت: شما یار بچه ها شهر باشید، ما هم همه در این میدان کنار شما هستیم.

23 مرداد 1399

چه عواملی مزاحم خواب آرام شبانه هستند؟

بعضی افراد شب ها فقط چهار یا پنج ساعت می خوابند و با این حال هنگام صبح، سرحال از خواب بیدار می شوند. اما آیا واقعا این مقدار از خواب برای بدن و حفظ سلامتیِ ما کافیست؟ واقعیت این است که بدن ما برای بازسازیِ خود به استراحت طولانی تری احتیاج دارد.

23 مرداد 1399

از سلطه جاوا تا افزایش محبوبیت پایتون

موسسه JetBrains یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان ابزارهای برنامه نویسی است. محیط توسعه IntelliJ IDEA Java این کمپانی اساس IDEهای دیگر از جمله اندروید استودیو گوگل را شکل می دهد و اپل، لینکدین و بسیاری از شرکت های معتبر از مشتریان آنها هستند.

22 مرداد 1399

برکناری یک مدیر ارزی بانک مرکزی

خبرنگاران: شنیده ها حاکی از آن است که رئیس کل بانک مرکزی قصد دارد، یکی از مدیران کلیدی بخش ارزی را به دلیل فاصله عملکرد با حد مطلوب از کار برکنار کند.

22 مرداد 1399

بشار به ایران برگشت

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پس از هماهنگی های اجرا شده از سوی باشگاه، از جمله اخذ مجوز عبور از مرز زمینی، بشار رسن، صبح امروز چهارشنبه به وسیله مرز مهران وارد خاک ایران شد.

21 مرداد 1399

انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه علم و صنعت از 30 خردادماه آغاز می شود، برگزاری امتحانات در نیمه شهریور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه علم و صنعت از 30 خردادماه آغاز می شود.

21 مرداد 1399

زندگی زنان تنهای ایرانی در خانه، زیبایی هایی رازآلود

خبرنگاران: وب سایت آآسوو در گزارشی جالب توجه شرایط چند زن ایرانی که به تنهایی زندگی می نمایند را به عنوان مشتی نمونه خروارِ زنان تنهای ایرانی آنالیز نموده، جامعه ای که زیر نگاه سنگین و وسوسه طلبانه قرار دارند، زنانی که آآسوو در این مطلب سوژه قرار داده...

20 مرداد 1399

لزوم افزایش ابزارهای خدماتی در شبکه ملی اطلاعات، همکاری مطلوب دستگاه قضائی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات

رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: به منظور توسعه شبکه ملی اطلاعات همه سازمان های مسئول باید همکاری توزیع یافته داشته باشند.

20 مرداد 1399

فؤاد حسین وزیر خارجه عراق شد

فؤاد حسین با رأی مجلس عراق به عنوان وزیر خارجه این کشور انتخاب شد.

19 مرداد 1399

ادعای فراوری اسپری واکسن کرونا توسط دانشگاه آکسفورد

روزنامه انگلیسی سان اعلام نموده واکسن کرونا ممکن است به شکل اسپری تنفسی تا ماه آینده میلادی در دانشگاه آکسفورد آماده گردد.

19 مرداد 1399

خبرنگاران بکار گیری پلیس زندان های آمریکا برای سرکوب اعتراضات مردمی

تهران- خبرنگاران- به اعتراف گارد ملی آمریکا، برای کنترل و متفرق کردن اعتراضات مردمی در این کشور از پلیس زندان ها استفاده شده است.

18 مرداد 1399

برگزاری آزمون هماهنگ برای دانش آموزان بیماری که نتوانسته اند در امتحانات نهایی شرکت کنند

مدیرکل سلامت و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: دانش آموزانی که با داشتن گواهی پزشکی نتوانسته اند در امتحانات نهایی شرکت کنند، با اعلام زمان از سوی کمیته سنجش می توانند در آزمونی که هماهنگ برگزار می شود، شرکت کنند.

18 مرداد 1399

چه تعداد از دارندگان سهام عدالت فوت نموده اند؟ ، وراث چه نمایند؟

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) بیان کرد: 2 میلیون و 500 هزار نفر از وراث متوفیان سهام عدالت باید منتظر اطلاعیه های این شرکت در مورد انتقال سهام عدالت اموات باشند.

17 مرداد 1399

یک درخواست هنری برای ساختمان های صنعتی

خبرنگاران: دبیر اجرایی نمایشگاه هامادکسپو گفت: همزمان با کوشش برای ساختمان سازی صنعتی در کشور، باید کوشش گردد تا سبک و هنر سنتی معماری ایرانی در صنعت ساختمان سازی به کار گرفته گردد.

17 مرداد 1399

شروع تجویز در استرالیا ، رمدسیویر در درمان بیماران مبتلا به کرونا موثر است

کارگروه ملی شواهد بالینی کووید-19 در استرالیا گفت پزشکان و مراکز درمانی از این پس می توانند برای کاهش دوره درمان بیماران مبتلا به کرونا با نشانه های نسبتا قوی و قوی از داروی رمدسیویر استفاده نمایند.

16 مرداد 1399

بازسازی و بازسازی به سبک کارگران مسجدجامع ورامین

ایسنا/ براساس آخرین اخبار واصله، بازسازی و بازسازی به سبک کارگران مسجدجامع ورامین مشاهده می شود.

16 مرداد 1399

بذر افوربیا ویگوری برای نخستین بار در کشور تجاری سازی شد، برآورد فراوری بیش از 100 هزار عدد بذر

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: سرای نوآوری کشت و تجاری سازی گیاهان زینتی این واحد دانشگاهی برای نخستین بار در کشور بذر افوربیا ویگوری را به فراوری تجاری رساند.

15 مرداد 1399
تعداد: (937)