کسب و کار

ارائه 10 هزار و 82 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به کسب و کارها

مدیرکل راهنمایی نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از اردیبهشت ماه سال گذشته تا به امروز 10 هزار و 82 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به کسب و کار ها پرداخت شده است.

5 آذر 1400

احتمال بازگشایی واردات خودرو سبب ایجاد رکود در بازار شده است

معاملات در بازار خودرو به کمترین مقدار رسیده و قیمت ها به روال چند هفته گذشته، بدون تغییر مانده است انتظار برای واردات خودرو ادامه دارد.

3 آذر 1400

کیش گنجینه ای ملی از نگاه صنعت گردشگری

فرهنگ و تمدن ایران زمین به قدیمی ترین ادوار زندگی بشر در سطح کره زمین می ر سد. فرهنگ و تمدن دیرپایی که ریشه های آن را می توان در جای جای این سرزمین پهناور جست وجو کرد. ذوق و خلاقیت هنری مردمان این دیار کهن که با اعتقادات و رسوم آنان در هم آمیخته، در آثار...

2 آذر 1400

یاوری به نام توریسم ورزشی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و عصر حاکمیت ریز تراشه ها، هر چیزی که به روز و نوین باشد گوی سبقت را از دیگران می رباید. بر این اساس باتوجه به جهانی شدن ورزش که از دهه 1980 شروع شد و موجب تغییر نقش ورزش در جامعه شد و فرصت های درآمدزایی بسیاری را برای افراد، موسسات...

30 آبان 1400

توضیحات رئیس کمیسیون آموزش درباره نحوه تامین اعتبار 20 هزار میلیاردی برای رتبه بندی معلمان

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به بیان توضیحاتی درباره نحوه تامین اعتبار 20 هزار میلیاردی برای رتبه بندی معلمان پرداخت.

22 آبان 1400

ثبت اطلاعات فعالیت واحدهای تولیدی و توزیعی در مقاطع فولادی در سامانه جامع تجارت الزامی است

خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغیه سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوری کنندگان از الزامی بودن ثبت اطلاعات فعالیت واحدهای فراوریی و توزیعی در مقاطع فولادی در سامانه جامع تجارت...

16 آبان 1400

انتشار شماره تازه فصلنامه دانشجویی امپ

انجمن علمی دانشجویی مهندسی پزشکی دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) شماره چهارم از سال چهارم فصلنامه امپ را منتشر کرد.

12 آبان 1400

تورهای پاییزی ترکیه: پیشنهاد آمریکا برای فروش جنگنده اف ، 16 به ترکیه در عوض طلب اقتصادی!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی به موضوع اختلاف میان کشورش و آمریکا بر سر پروژه فراوری مشترک جنگنده های اف -35 پرداخت.

10 آبان 1400

نه می توان کُشت شان و نه رهایشان کرد

این روزها پرسه زدن سگ های ولگرد در خیابان و معابر شهرها مشکلاتی را برای برخی از شهروندان ایجادکرده است؛ این مسئله در شهر جویبار دردسرساز شده و شاهد تردد سگ های ولگردی است که موجب ترس برخی از اهالی شده است.

8 آبان 1400

دانشگاه الزهرا (س) میزبان نمایشگاه مد و لباس دانشجویی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ با امضاء این تفاهم نامه، میزبانی نمایشگاه مد، لباس و صنایع دستی در گستره تحت پوشش دانشگاه های استان های (تهران، البرز، سمنان، قم، قزوین، زنجان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، مرکزی، همدان)...

8 آبان 1400

نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای تجسمی در کنار خلیج فارس گشایش یافت

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه این آئین به خبرنگاران گفت: در همه جای کشور ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه صنایع دستی وجود دارد که باید حمایت لازم برای توسعه این بخش به خوبی صورت گیرد.

8 آبان 1400

بله سه میلیونی شد

تعداد کاربران پیام رسان بله از مرز سه میلیون عضو گذشت.

8 آبان 1400

100 میلیارد تومان اعتبار اشتغال زایی به لرستان اختصاص یافت

به گزارش خبرنگاران، محمد شریعتمداری شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از محل منابع اشتغال زایی کشوری علاوه بر منابع استان، 100 میلیارد منابع به لرستان اختصاص دادیم، گفت: این منابع در حوزه مزیت های نسبی لرستان، گیاهان دارویی، گردشگری،...

8 آبان 1400

دیپلمات های خارجی مقیم ایران با توییت های بهاری به استقبال نوروز می روند

تهران - خبرنگاران - در آستانه فرارسیدن نوروز و آغاز بهار 1398، سفیران و نمایندگی کشورها و نهادهای بین المللی با انتشار توییت هایی به استقبال این سنت ملی و جهانی رفتند.

8 آبان 1400

شتابدهنده های تخصصی حوزه آب حمایت می شود

ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست در نظر داردتا درجهت پیشبرد اهداف خود، از شکل گیری و توسعه سه عنوان شتاب دهنده تخصصی فعال در این حوزه حمایت کند.

8 آبان 1400

قوانین کارمندی از بلاتکلیفی درآمد

پایان بعد از 11 سال اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری که وضعیت شغلی و حقوقی کارمندان و بازنشستگان را مورد توجه قرار می دهد، این قانون به صورت دائمی درآمد و برای اجرا ابلاغ شد.

8 آبان 1400

موبایل های سونی از رونق افتادند

آمارهای سونی نشان می دهد کسب و کار موبایل این شرکت از رونق افتاده است و در 12 ماه گذشته این شرکت فقط 6.5 میلیون دستگاه موبایل فروخته است.

8 آبان 1400

سایکل توریسم یا گردشگری با دوچرخه چیست؟

سایکل توریسم یا گردشگری با دوچرخه | Bicycle Tourismیکی از شاخه های گردشگری که امروزه هم بسیار پرطرفدار شده است، گردشگری با دوچرخه یا سایکل توریسم است. شاید شما هم در اطراف خود، گردشگران بسیاری را دیده باشید که با دوچرخه و استایلی متفاوت از کنارتان رکاب زده و...

8 آبان 1400

هوادار مرکل، هواپیمای او را زمین گیر کرد

رسانه های آلمان گزارش دادند، هواپیمایی که صدر اعظم این کشور قصد داشته با آن سفر کند به سبب کوبیده شدن به خودروی شخصی که در محوطه باند فرودگاه خودرویش را بدون کشیدن ترمز دستی برای عکس دریافت با او رها کرد، زمینگیر شد.

8 آبان 1400

چالش مکان یابی چهارشنبه بازار گرگان

بنیامین شریعتی اشرفی - گرگان - خبرنگار:چند سالی است که موضوع جابه جایی چهارشنبه بازار گرگان در شورای این شهر، جلسه های شهرداری و همچنین شورای ترافیک گرگان مطرح است.

8 آبان 1400
تعداد: (1127)