ایموجی های نو از جمله بزن قدش به زودی به اندروید و iOS اضافه می شوند

به گزارش دَبی بلاگ، اینطور که به نظر می رسد، به زودی قرار است ایموجی های جدیدی به اندروید و iOS اضافه شوند که شامل صورت لرزان و یک ایموجی بسیار مورد انتظار یعنی بزن قدش هم می شوند.

ایموجی های نو از جمله بزن قدش به زودی به اندروید و iOS اضافه می شوند

یک شنبه، روز جهانی ایموجی است. ایموجی ها همان صورتک های کوچک و بامزه ای هستند که بسیاری از کاربران برای ابراز احساساتی که از طریق پیام متنی قادر به انتقال نیستند، از آن ها برای تعامل با دیگران استفاده می کنند. با ورود ایموجی ها آنقدر انقلاب بزرگی در نحوه تعاملات به وجود آمد و آنقدر این صورتک های کوچک در میان کاربران اهمیت پیدا کرده اند که از 17 جولای (26 تیر) به عنوان روز جهانی ایموجی یاد می شود.

در حال حاضر صدها ایموجی مختلف برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس واقع شده است اما ظاهرا قرار است به تعداد آن ها اضافه شود. آغاز فرایند عرضه ایموجی های تازه برای دو سیستم عامل تازه از تاریخ 17 جولای خواهد بود اما تا سال 2023 هم ادامه خواهد داشت. فعلا 31 ایموجی برای عرضه در لیست قرار گرفته اند اما تا ماه سپتامبر قرار است لیست نهایی آن ها تعیین شود. بنابراین تا آن زمان، شاید تغییرات متعددی را در این لیست 31تایی ببینیم.

اما در بین این 31 ایموجی، یک ایموجی بسیار مجذوب کننده دیده می شود که کاربران اندروید و iOS مدت هاست منتظر آن هستند. در رابطه با ایموجی بزن قدش یا همان High Five صحبت می کنیم که به نظر می رسد در لیست نهایی ایموجی هایی که قرار است برای اندروید و iOS در دسترس قرار بگیرند حضور خواهد داشت.

در حال حاضر بسیاری از کاربران از دست های به هم چسبیده به نشانه بزن قدش و همچنین تشکر استفاده می کنند. اما با عرضه یک ایموجی اختصاصی با این هدف، ازین پس فقط از دست های به هم چسبیده برای تشکر استفاده خواهد شد و خیالمان هم از این بابت راحت می شود.

صورت لرزان هم در این لیست دیده می شود. از این صورتک می توان برداشت های متعددی داشت. یک نمونه از این برداشت ها می تواند تعجب و شک شدن از اتفاقی باشد و دیگری هم علامتی برای زلزله. چرا که صورت آن در حال لرزش است و یک حالت رعب و وحشت توأم با تعجب هم در آن دیده می شود.

ایموجی جالب دیگر، وای فای است. شاید تعجب کنید و اصلا به این موضوع هم دقت نکرده باشید اما ایموجی وای فای در حال حاضر در اندروید و iOS در دسترس قرار ندارد اما ظاهرا قرار است به زودی به این سیستم عامل ها اضافه شود. در حال حاضر از آنتن گوشی برای نمایش سیگنال وای فای و همچینن آنتن استفاده می شود. قلب خاکستری، صورتی و آبی کم رنگ هم از جمله ایموجی های عاشقانه ای هستند که در لیست حضور دارند.

هر آپدیت ایموجی هم نمی شود با حیوانات همراه نباشد. در این لیست کوتاه هم شاهد 15 حیوان تازهی هستیم که شامل پرنده ها، (کلاغ، بال و مرغابی) پستاندارها (الاغ)، عروس دریایی و… می شود. زنجفیل، گل سنبل، فلوت برای عاشقان موسیقی سنتی و لاتین و… هم در راه هستند.

به صورت کلی تعداد این ایموجی ها همانطور که گفته شد، به 31 می رسد که بسیار کمتر از 112 سال گذشته و 334 ایموجی سال 2020 است. در واقع باید گفت این آپدیت، کمترین میزان ایموجی را شامل می شود که Unicode تا به امروز برای اندروید و iOS در نظر گرفته است.

این لیست تا ماه سپتامبر نهایی نمی شود اما گفته می شود بسیاری از آن ها قرار است در لیست نهایی هم حضور داشته باشند.

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 مرداد 1401 بروزرسانی: 4 مرداد 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 26011

به "ایموجی های نو از جمله بزن قدش به زودی به اندروید و iOS اضافه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایموجی های نو از جمله بزن قدش به زودی به اندروید و iOS اضافه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید