با بدهی کار را در فدراسیون آغاز کردیم، شرایط اقتصادی بهتر شد

به گزارش دَبی بلاگ، به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال به ریاست معاون وزیر ورزش و جوانان امروز(شنبه) در آموزشگاه ملی المپیک و پاراالمپیک به صورت آنلاین شروع شد.

با بدهی کار را در فدراسیون آغاز کردیم، شرایط اقتصادی بهتر شد

در این مجمع محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، فضل الله باقرزاده نماینده کمیته ملی المپیک، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امورمشترک فدراسیون ها، جعفر سمیعی زقرقندی مدیرکل حراست وزارت ورزش، میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال، مهدی اسلامی خزانه دار، محمد جواد یزدان پناه بازرس، مهدی مستجاب دعوی مسئول امورمجامع، نمایندگان تربیت بدنی نیروهای مسلح، فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، فدراسیون آماتوری ورزش کارگری، باشگاه ها، مربیان، داوران، ورزشکاران بانوان و آقایان و روسا و سرپرست هیات های استانی والیبال شرکت کردند.

محمدرضا داورزنی در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون والیبال گفت: والیبال در سال 98 نتایج خوبی کسب کرد. در سال گذشته با تلاشی که صورت گرفت قرار بود تعدادی رویداد در کشور به ویژه در بخش ساحلی داشته باشیم. میزبانی تور بندعباس را در نظر داشتیم و 10 روز قبل از برگزاری مسابقات، شرایط کرونا باعث لغو و تعویق آن شد و این آغاز تعطیلی تمام رقابت های ورزشی در سطح دنیا شد.

وی ادامه داد: فدراسیون والیبال از ابتدا تصمیم گرفت برای حفظ سلامت بازیکنان مسابقات را تعطیل و رقابت های لیگ را معین تکلیف کرد. با همکاری خوب و تعامل اشگاه ها همه پذیرفتن فعالیت ها در اسفند متوقف و همان مقطع پرونده لیگ بسته شد. والیبال از سایر رشته جلو تر تصمیم گرفت و این نقطه مثبت والیبال بود.

رئیس فدراسیون والیبال اظهار کرد: فدراسیون دنیای نیز فعالیت های خودش را در بیشتر بخش ها متوقف و تعطیل کرد. پیش بینی تمام اتفاقات را نموده بودیم. چون میزبان مسابقات جوانان آسیا در تیرماه بودیم و پس از هماهنگی با وزارت ورزش، قرار شد میزبانی نوجوانان آسیا برای افتتاح سالن شیراز را نیز بگیرم و این امر نیز محقق شد. اما فعلا منتظر شرایط کرونا هستیم، مهم میزبانی بود که گرفتیم. همچنین درخواستی برای میزبانی مسابقات جوانان دنیا دادیم. فدراسیون دنیای نیز اقدامی انجام داد و اعلام نمود در سطح جوانان مسابقات در دو مرحله انجام گردد. مرحله مقدماتی در دو کشور ایران وایتالیا و سپس فینال مسابقات به میزبانی ایتالیا برگزار گردد. اما مخالفت کردیم چون هزینه زیادی داشت. درست نبود مقدماتی میزبان باشیم و فینال به کشور دیگر برویم. به همین دلیل تغییر میزبانی دادیم. منتظر توافق نهایی هستیم. میخواهییم میزبان نوجوانان دنیا باشیم.

وی ادامه داد: فدراسیون دنیای منتظر شرایط کرونا است تا سپس شرایط دقیق میزبانی ها را اعلام کند و احتمالا اکتبر تعیین می گردد. در سال 2020 اکثیر مسابقات تعویق و لغو شده است.

داورزنی تاکید نمود: رقابت های لیگ ملت ها نیز تحت تاثیر کرونا لغو شد. پس از تعویق المپیک نیز سریع شرایط سرمربی را معین تکلیف کردیم. الان نیز منتظر برنامه دقیق مسابقات هستیم. نمی خواستیم زمانیکه مسابقاتی برگزار نمی گردد هزینه ای برای مربی هزینه کنیم. رایزنی ها را انجام داده ایم. تا انتها سال 7 ماه فرصت داریم که سه میلیارد بررای مربی بار اقتصادی دارد. صحبت های مختلفی در هیات ریئسه شد و در زمان مناسب اعلام خواهیم کرد. سعی کردیم منابع را به گونه ای مدیریت کنیم تا مدیریت کنیم. روزی که آغاز کردیم با بدهی آغاز کردیم اما الان شرایط مناسب است. استان ها را شارژ کردیم. دو سه برابر تزریق وزارت و کمیته، فدراسیون به هیات ها شارژ اقتصادی کرد. حق الزحمه مربیان و داوران نیز اجرا شده است.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: زمان آغاز اردوهای ملی و سایر برنامه ها نیز در زمان مناسب اعلام خواهد شد. امیدوارم با دعای خیر مردم زودتر از این ویروس مهلک خلاص شویم و رویدادهای ورزشی آغاز گردد. پیش بینی کردیم لیگ اواسط شهریور ماه با 14 تیم آغاز گردد. قرعه کشی هم 20 مرداد انجام خواهد شد. امیدوارم شاهد لیگ پویایی باشیم. 8 ماه توقف به تیم ملی و آماده سازی برای المپیک و لیگ دنیای آسیب خواهد زد. سعی میکنیم با برگزاری لیگ خوب آغاز خوبی برای آماده سازی داشته باشیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 10707

به "با بدهی کار را در فدراسیون آغاز کردیم، شرایط اقتصادی بهتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با بدهی کار را در فدراسیون آغاز کردیم، شرایط اقتصادی بهتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید