تردد خودرو در جاده ها امروز هم بیشتر شد

به گزارش دَبی بلاگ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و کندوان تا سیاه بیشه، همچنین در آزادراه تهران - شمال، ترافیک سنگین است، در راستا جنوب به شمال هراز محدوده مشا، نیز ترافیک داریم.

تردد خودرو در جاده ها امروز هم بیشتر شد

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا، مردم حتما از انجام سفرهای غیرضروری در ایام نوروز خودداری نمایند.

ترافیک سنگین در کندوان و آزادراه تهران-شمال / ترافیک نیمه سنگین در هراز

وی درباره شرایط ترافیکی محورهای پرتردد اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و کندوان تا سیاه بیشه و ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال حدفاصل تونل شماره 17 تا انتهای راستا داریم.

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در محور هراز راستا جنوب به شمال محدوده مشا، از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت راستا رفت و برگشت اطلاع داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره شرایط جوی جاده های تهران-شمال اعلام کرد: در جاده های تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

آزادراه تهران-کرج با 119 هزار تردد پرترددترین جاده کشور

وی توضیح داد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه تهران-کرج با 119 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 111 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با 100 هزار تردد، ثبت شد.

افزایش 13 درصدی ترافیک جاده ها در 24 ساعت گذشته

محرابی نیا اعلام کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2365 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 12.9 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 6.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 0 تا 1 صبح ثبت شد.

کماکان 10 جاده مسدود داریم

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی گفت: هم اکنون محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور خرم آباد-پلدختر، محور پونل-خلخال و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه نمود: همچنین جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور شهمیرزاد - سمنان در استان سمنان، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور گنج نامه-تویسرکان و به دلیل نبود ایمنی کافی نیز مسدود است.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 16439

به "تردد خودرو در جاده ها امروز هم بیشتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد خودرو در جاده ها امروز هم بیشتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید