تصاویر ، کوپه رویایی هیوندای ساخته می شود؟ ، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می کند

به گزارش دَبی بلاگ، رئیس طراحی هیوندای اعلام کرد این شرکت در مورد N Vision 74 جدی است. با توجه به این اظهارات، پرسشی فکر کارشناسان را به خود مشغول کرده است: گزینه ساخت کوپه اسپرت هیدروژنی برقی دوباره روی میز قرار گرفته است؟

تصاویر ، کوپه رویایی هیوندای ساخته می شود؟ ، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از موتور 1، به نظر می رسد که احتمالا در هیوندای به نوعی ارتباط کامل و دقیقی میان مسوولان این کمپانی وجود نداشته باشد خودروساز کره جنوبی واقعا مطمئن نیست که با مفهوم عالی N Vision 74 چه کند. تا آنجا که ما می دانیم و این مساله از طریق شرکت در بیانیه ای ایمیلی به موتور 1 تایید شد، این خودروی خاص به این زودی تولید نمی شود. با این حال، یکی از مدیران عالی رتبه هیوندای اخیرا گفت که این شرکت در مورد آینده این مدل جدی است.

سایت تاپ گیر این فرصت را داشت که با لوک دانکرولکه، مدیر ارشد خلاق هیوندای گفت وگو کند، او به این نشریه گفت که این شرکت در مورد تولید بالقوه مفهوم N Vision 74 جدی است. این با بیانیه هیوندای که در اوایل ماه جاری برای موتور 1 ارسال شد در تناقض است، بنابراین ما این اطلاعات تازه را به دیده شک و تردید خواهیم نگریست.

دانکرولکه به تاپ گیر گفت: من از تجارت نمایشی متنفرم. من از کار کردن در زمینه ماشین های نمایشی(خودروهایی که قالب یک مفهوم به جای مانده و زمان تولید آن ها نامشخص است یا هیچگاه تولید نمی شوند) متنفرم .

با این حال، به نظر نمی رسد امید زیادی برای تولید یک کوپه اسپرت هیدروژنی برقی از کره جنوبی وجود داشته باشد. در گزارش قبلی از مانی تودی چاپ کره جنوبی ادعا شده بود که نسخه قانونی و جاده ای این خودرو قرار است در 27 مه در سئول عرضه شود. با این حال، درک جویس، سخنگوی هیوندای به کارسکوپز گفت که این کانسپت (مفهوم) صرفا یک پروژه یکباره باقی خواهد ماند. بعدا نماینده هیوندای این موضوع را در گفت و گو با موتور 1 تایید کرد.

اما طبق گزارش هایتاپ گیر، ایده مفهومی N Vision 74 را در ابتدا تیم مدیریت ارشد هیوندای مطرح کرده اند، که این مساله احتمالا می تواند راه رسیدن به نسخه تولیدی را کوتاه تر کند. دانکرولکه همچنین تأیید کرد که این ماشین نمایشی ایده ای است که از فکر مدیریت بیرون آمده و همیشه وقتی مدیریت به شما می گوید این کار را انجام دهید خوب است. به گفته دانکرولکه، حتی اگر یک نسخه تولیدی در راه باشد، که در حال حاضر چندان محتمل به نظر نمی رسد، به شکل تولید یک سری محدود خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

  • تصاویر | النترای 2020 تبدیل به آوانته 2024 شد | نگاهی به ارتقای مجذوب کننده هیوندای
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 خرداد 1402 بروزرسانی: 8 خرداد 1402 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 30319

به "تصاویر ، کوپه رویایی هیوندای ساخته می شود؟ ، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، کوپه رویایی هیوندای ساخته می شود؟ ، خودرویی اسپورت که با برق و هیدروژن کار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید