حقوق فروردین بازنشستگان کشوری واریز شد، افزایش حق عائله مندی و اولاد اردیبهشت پرداخت می گردد

به گزارش دَبی بلاگ، صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای گفت: حقوق فروردین بازنشستگان کشوری با احتساب افزایش 20 درصدی مصوب هیات دولت به حساب همه بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق واریز شد.

حقوق فروردین بازنشستگان کشوری واریز شد، افزایش حق عائله مندی و اولاد اردیبهشت پرداخت می گردد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، در این اطلاعیه آمده است: حق عائله مندی و اولاد در این ماه همچون اسفند پرداخت شده است و مابه التفاوت افزایش حق اولاد و عائله مندی فروردین به همراه حقوق اردیبهشت به حساب بازنشستگان کشوری واریز خواهد شد.

براساس داده های آماری صندوق بازنشستگی کشوری، بیش از 2 میلیون و 610 هزار نفر با عنوان افراد بازنشسته، از کار افتاده، وراث، وظیفه بگیر و افراد کسورپرداز در جدیدترین داده های آماری به عنوان افراد بهره مند از خدمات این صندوق بیمه ای محسوب می شوند.

طبق آمار های موجود صندوق بازنشستگی کشوری، تعداد افراد بازنشسته تحت پوشش 81 درصد، متوفیان 18 درصد و از کارافتادگان نیز یک درصد افراد حقوق بگیر تحت پوشش صندوق بازنشستگی را تشکیل می دهد بعلاوه در بخش متوفیان با 18 درصد کل افراد مشمول صندوق بازنشستگی، 14 درصد را بازنشستگان متوفی و چهار درصد را شاغلان متوفی شامل می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 30 فروردین 1402 بروزرسانی: 30 فروردین 1402 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 29924

به "حقوق فروردین بازنشستگان کشوری واریز شد، افزایش حق عائله مندی و اولاد اردیبهشت پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق فروردین بازنشستگان کشوری واریز شد، افزایش حق عائله مندی و اولاد اردیبهشت پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید