حکم جلب برای مالک ساختمان شماره 153 خیابان بهار صادر شد

به گزارش دَبی بلاگ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: قاضی برای مالک ساختمان 153 خیابان بهار حکم جلب صادر نموده است.

حکم جلب برای مالک ساختمان شماره 153 خیابان بهار صادر شد

به گزارش خبرنگاران، قدرت الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به حادثه روز گذشته ساختمان شماره 153 خیابان بهار گفت: عملیات اطفا حریق ساختمان 153 نزدیک به 12 ساعت طول کشید، اما به علت حجم بالای کالاهای دپو شده که اشتعال بالایی داشتند و درجه حرارت بالای 400 درجه، اطفا حریق در ساعات طولانی انجام شد.

وی ادامه داد: این اقدام با احتیاط کامل انجام شد و ساختمان ها تخلیه و نفرات نجات داده شدند؛ مرحله به مرحله پیش رفتیم اما متأسفانه یکی از آتش نشانان در چاهک آسانسور سقوط کرد و به شهادت رسید.

محمدی گفت: تا صبح با 50 فن مثبت، درجه حرارت را کاهش دادیم، و هم اکنون دو ایستگاه در محل حضور دارند که دما را کاهش دادند و ایمنی تثبیت شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی با اعلام اینکه ما 33 هزار ساختمان را در سه سال اخیر پایش کردیم که در چهار دسته ناایمن، پر خطر، میان خطر و کم خطر تقسیم بندی می گردد، گفت: 11 هزار ساختمان در جدول ساختمان های پر خطر هستند که ساختمان 153 نیز جزو پر خطرهاست و رأی قضائی و حکم پلمب دارد که مالک فک پلمب نموده و قاضی حکم جلب برای او صادر نموده است.

وی اضافه نمود: ساختمان از مرحله ریزش عبور نموده و کارشناسان باید آنالیز نمایند و احتمالاً قابل سکونت نخواهد بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: قاضی برای مالک ساختمان 153 خیابان بهار حکم جلب صادر نموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1401 بروزرسانی: 7 اسفند 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 29306

به "حکم جلب برای مالک ساختمان شماره 153 خیابان بهار صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم جلب برای مالک ساختمان شماره 153 خیابان بهار صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید