خبرنگاران زالی: موج سوم کرونا در تهران زودتر از سایر استان ها شکل می گیرد

به گزارش دَبی بلاگ، تهران- خبرنگاران- فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به این که پیش بینی ها حکایت از حرکت ما به سمت موج سوم بیماری کرونا دارد، گفت: به نظر می رسد ورود موج سوم در استان تهران خیلی زودتر از سایر استان ها شکل خواهد گرفت.

خبرنگاران زالی: موج سوم کرونا در تهران زودتر از سایر استان ها شکل می گیرد

علیرضا زالی شامگاه دوشنبه در یک برنامه زنده تلویزیونی، با بیان این مطلب اضافه نمود: آمار 72 ساعته اخیر ما تاکید و تصریح می کند که شهر تهران دارد شرایط جدیدی را تجربه می کند.

وی با اشاره به اینکه کماکان استان تهران شرایط قرمز تلقی می شود، گفت: خواسته کارشناسی ما در ستاد کرونای کلانشهر تهران این است که حتما محدودیت از جمله دورکاری کارکنان در استان تهران اجرا شود و حداکثر یک سوم کارکنان در قالب دورکاری به فعالیت خود ادامه دهند.

دورکاری کارکنان حداقل تا انتها شهریور اعمال شود

زالی ادامه داد: دورکاری کارکنان در استان تهران لغو شده اما درخواست فنی و کارشناسی ما ادامه این محدودیت حداقل تا انتها شهریور ماه در استان است.

وی گفت: نسبت به هفته های قبل که شرایط آرام تری داشتیم با افزایش آمار مبتلایان، بستری ها و فوت شدگان روبرو هستیم لذا پیشنهاد ما این است که محدودیت ها به خصوص دورکاری کارکنان مجددا اعمال شود.

زالی اضافه نمود: این کار هم منجر به کاهش حضور کارکنان در مجموعه ادارات می شود و هم از تولید سفر در شهر پرترافیک تهران می کاهد، به عبارتی این کار دو ویژگی کاهش بار ترافیکی و تولید سفر و مدیریت حضور کارکنان را به همراه دارد.

وی با اشاره به اینکه شرایط استان تهران به خصوص شهر تهران در روزهای اخیر از نظر آماری روبه افزایش است، گفت: آمار 24 ساعته نشان می دهد که بیش از 659 بیمار در استان تهران بستری شدند و نسبت به هفته قبل کاملا رو به افزایش است.

او همچنین با بیان اینکه چند روزی است که آمارها با شیب ملایم روبه افزایش است، ادامه داد: متاسفانه 143 نفر از این افراد در بخش مراقبتهای ویژه بستری شدند.

15 گروه پرخطر کماکان از حضور در ادارات معاف هستند

وی تاکید کرد: در ستاد کرونای کلانشهر تهران 15 گروه در قالب گروه های پرخطر تعیین شد، این افراد کماکان از حضور در ادارات و دوایر کاری معافیت دارند و نباید حضور پیدا کنند.

زالی شرح داد: این افراد کماکان برای حضور در محل کار با محدودیت روبرو هستند و باید شامل معافیت باشند.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 11837

به "خبرنگاران زالی: موج سوم کرونا در تهران زودتر از سایر استان ها شکل می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زالی: موج سوم کرونا در تهران زودتر از سایر استان ها شکل می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید