دفاتر پیشخوان دولت رتبه بندی می شوند، مهلت تکمیل فرم خوداظهاری

به گزارش دَبی بلاگ، به گزارش خبرنگاران، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اطلاعیه ای اظهار داشت: با توجه به مصوبه شماره 3 جلسه شماره 289 مورخ 1397/12/19 مرتبط با اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی و با توجه به آنکه مقرر شده فصل پنجم اصول فوق به منظور رتبه بندی در فاز اول به صورت خوداظهاری اجرا گردد، لذا دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی تا تاریخ دهم مردادماه سال جاری باید در این طرح شرکت نمایند.

دفاتر پیشخوان دولت رتبه بندی می شوند، مهلت تکمیل فرم خوداظهاری

دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی باید نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام و این فرم را جهت جمع بندی و آنالیز لازم به مناطق مربوطه رگولاتوری تحویل دهند.

مسئولیت صحت اطلاعات مندرج بر عهده دارنده پروانه فعالیت است و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در هنگام کنترل، مطابق مقررات رفتار خواهد شد.

رگولاتوری تاکید نمود که در صورت عدم تکمیل و ارسال فرم مربوطه به مناطق ذیربط، دفاتر مزبور به عنوان رتبه 3 در رتبه بندی نهایی قلمداد خواهند شد و تا خاتمه سال و لحاظ تغییرات در رتبه بندی اقدامی میسر نخواهد بود.

فرم خوداظهاری در این لینک آمده است.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 1568

به "دفاتر پیشخوان دولت رتبه بندی می شوند، مهلت تکمیل فرم خوداظهاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاتر پیشخوان دولت رتبه بندی می شوند، مهلت تکمیل فرم خوداظهاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید