دلیریان: محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی با او کار می نماید باید سرباز باشد، شورای فنی کشتی فرنگی دیگر مفهومی ندارد

به گزارش دَبی بلاگ، عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی با او کار می نماید باید سرباز باشد، در این شرایط به نظر من شورای فنی دیگر مفهومی ندارد.

دلیریان: محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی با او کار می نماید باید سرباز باشد، شورای فنی کشتی فرنگی دیگر مفهومی ندارد

محمد دلیریان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد عکس هایی که در حین برگزاری لیگ جهانی کشتی فرنگی از خوش وبش او به عنوان منتقد محمد بنا و سرمربی جدید تیم ملی منتشر شد، گفت: این واقعا شکار لحظه ها بود، در این مسابقات من عضو کمیته فنی و شورای فنی نبودم بلکه به عنوان یک پیشکسوت به مسابقات دعوت شده بودم و رفتم که کشتی ها را ببینم. در رستوران با بنا صحبت کردیم و او گفت که من را قبول دارد اما صحبتی از همکاری نشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شورای فنی همچنان در کشتی فرنگی فعال خواهد بود، تاکید نمود: در این خصوص هیچ حرفی مطرح نشده، من در آن موقع که موج استعفاها به راه افتاده بود، هیچ استعفایی ندادم، اما جالب است آنهایی که استعفا دادند، اول از همه به فدراسیون برگشتند. بعد هم ببینید حالا که محمد بنا آمده اصلا شورای فنی چه معنایی می تواند داشته باشد؟ به نظر من که دیگر این شورا مفهومی ندارد. اثربخشی شورای فنی زمانی است که بتواند حرفش را بزند، نه اینکه فقط نظر یک نفر را تایید کند. من به شخصه بعید می دانم که با حضور محمد بنا دیگر احتیاجی به شورای فنی باشد.

این پیشکسوت کشتی فرنگی ادامه داد: هنوز نمی دانم چه کسانی قرار است با محمد بنا در تیم ملی همکاری نمایند اما این را می دانم که افرادی می توانند با او کار نمایند که از بنا اطاعت محض داشته باشند. محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی که کنارش قرار بگیرد سرباز خواهد بود. هر کسی می خواهد با او کار کند باید تابع محض محمد بنا باشد.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 138

به "دلیریان: محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی با او کار می نماید باید سرباز باشد، شورای فنی کشتی فرنگی دیگر مفهومی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیریان: محمد بنا خودش فرمانده است و هر کسی با او کار می نماید باید سرباز باشد، شورای فنی کشتی فرنگی دیگر مفهومی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید