دنیزلی: فعالیت بازیکنان در شبکه های مجازی را نمی پسندم

به گزارش دَبی بلاگ، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فعالیت بازیکنان در شبکه های مجازی را نمی پسندم.

دنیزلی: فعالیت بازیکنان در شبکه های مجازی را نمی پسندم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، مصطفی دنیزلی اظهار کرد: فعالیت بازیکنان در شبکه های مجازی را نمی پسندم، اما در جهان جوانان با تکنولوژی زندگی می نمایند و باتوجه به جوان بودن بازیکنان، آنان نیز هر از گاهی در این فضا فعالیت دارند اما در حد ممکن فعالیت شان را باید به حدأقل برسانند؛ به طوری که بخش بزرگی از زندگی را در شبکه های اجتماعی سپری ننموده و ذهن شان را آسوده نمایند.

وی با بیان اینکه فضای مجازی ذهن بازیکن را مشغول می نماید، عنوان کرد: بازیکنان باید بیخیال اتفاقات فضای مجازی شوند، ما فقط باید کوشش نموده و کاری به حرف ها و موضوعات مطرح شده در شبکه های اجتماعی نداشته باشیم.

دنیزلی با بیان اینکه هیچ گونه فعالیتی در فضای مجازی ندارم، شرح داد: زمانی فعالیت در شبکه های اجتماعی را امتحان کردم و صدها هزار نفر صفحه من را تعقیب کردند که مشاور من توصیه کرد که این صفحه را ببندم. اکنون تنها در واتس آپ برای انتقال پیغام فعال هستم و از تلفن هم برای صحبت کردن استفاده می کنم.

وی ادامه داد: البته شنیده ام حساب های کاربری جعلی با نام من در شبکه های اجتماعی فعال بوده که ربطی به من ندارد. منظورم این نبوده که بازیکنان به طور کامل از فضای مجازی دور شوند، اما بخش بزرگی از زندگی روزمره را در شبکه های اجتماعی سپری ننمایند؛ چرا که تأثیر منفی دارد.

سرمربی تراکتور تأکید کرد: زمان برگزاری تمرین و مسابقه نباید در شبکه های اجتماعی فعالیت کنیم و پیغام های مورد احتیاج را من، بازیکنان و مدیریت به وسیله کانال باشگاه به صورت صدا، نوشتاری و تصویری به طرفداران انتقال خواهیم داد.

وی با بیان اینکه طرفداران را در استادیوم خواهیم دید، اظهار کرد: پیش از این طرفداران را در یکی از تمرینات دیده ایم؛ اما شرایط مسابقه متفاوت است؛ البته قبل از همه چیز باید ببینیم که چه زمانی مسابقات آغاز می گردد و در بازی نخست میزبان هستیم یا میهمان؟

دنیزلی با بیان اینکه هر روز در فوتبال با موضوع جدیدی آشنا می شویم، گفت: من می دانم جایی در فوتبال نداشته و امکان دارد هر روز از یک فرد باتجربه و یا جوان 15 ساله موضوع جدیدی یاد بگیریم، همچنین در فوتبال، فوق العاده وجود نداشته و تنها خیلی خوب و خیلی خیلی خوب وجود داشته که ما هم در این راستا حرکت خواهیم کرد و این برای ما کفایت می نماید.

وی در مورد شناختش از شهرهای ایران، گفت: به تمام شهرهایی که در لیگ ایران تیم دارند، رفته ام و حتی به چند شهر دیگر که تیم نداشتند هم سفر کردم؛ اما هنوز تبریز را نگشته ام و طی 20 روز گذشته تنها راستا هتل تا باشگاه را طی کردم؛ البته یکبار برای خوردن غذا به یک رستوران رفته ام و یکبار هم میهمان سرکنسول ترکیه در تبریز بوده ام، معتقدم زمان زیادی برای آشنایی با تبریز در پیش رو دارم.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 1580

به "دنیزلی: فعالیت بازیکنان در شبکه های مجازی را نمی پسندم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی: فعالیت بازیکنان در شبکه های مجازی را نمی پسندم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید