ساخت مبلی پرشده با لباس های کهنه

به گزارش دَبی بلاگ، مسئله ای که این روزها دغدغه بسیاری از هنرمندان و صنعتگران در حوزه مبلمان و لباس و سایر کالاها شده است، محیط زیست و متوقف کردن فعالیت هایی است که به این حوزه آسیب می رساند؛ بنابراین رویکردی در پیش گرفته اند که نه تنها کمترین آسیب را به محیط زیست بزنند، بلکه با طراحی های خود به حفظ آن یاری نمایند.

ساخت مبلی پرشده با لباس های کهنه

به گزارش خبرنگاران به نقل از vogue، یکی از برندهایی که در این زمینه فعالیت نموده است، کمپانی بالنسیاگاست که با همکاری یک طراح مبلمان روسی مستقر در یورک، هری نورایف، یک مبل شفاف طراحی نموده است. این مبل با پوشاک کهنه و آسیب دیده و همچنین لباس های برندها که قابل استفاده نیستند و از مد خارج شده اند پر شده است. مبل بالنسیاگا یک قطعه هنری است برای هواداران محیط زیست که ساخت آن 2 ماه طول کشیده است. الگوی رنگ بندی این مبل تصادفی، ولی زیباست. بالنسیاگا در خصوص این کاناپه شرح داد که این اقدام با هدف تشویق رویه های پایدار در طراحی مبلمان بوده است.

برند بالنسیاگا در سال 1919 توسط کریستوبال بالنسیاگا طراح اسپانیایی متولد باسک تاسیس شد. او از متخصصان در زمینه لباس های سفارشی بود و کریستین دیور که از هم عصرانش بود، از وی به عنوان استاد همه ما یاد می کرد.

از این مبل در سوم دسامبر 2019 در میامی آمریکا رونمایی شده است.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 4593

به "ساخت مبلی پرشده با لباس های کهنه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت مبلی پرشده با لباس های کهنه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید