ضرورت تکمیل هر چه سریعتر پارکینگ طبقاتی نیایش

به گزارش دَبی بلاگ، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر ضرورت تکمیل هر چه سریعتر پارکینگ طبقاتی نیایش در محدوده منطقه 3 تاکید نمود.

ضرورت تکمیل هر چه سریعتر پارکینگ طبقاتی نیایش

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، عباس شعبانی که همزمان با نشست نظارت ستادی شهردار تهران از منطقه 3، به ناحیه 3 این منطقه رفته بود؛ طی جلسه ای که متعاقب بازدید از معابر و پروژه های عمرانی این ناحیه برگزار گردید، گفت: بازدید از سطح نواحی به دستور شهردار تهران در دستور کار قرار گرفته و هدف از برگزاری این جلسات انتقال بازخورد و ارائه گزارش به شهردار در تمامی حوزه های شهری نظیر خدمات شهری، معماری و شهرسازی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی است تا بتوان با جمع بندی و آنالیز مطالب مطرح شده به برترین شکل برای پروژه های آینده شهری برنامه ریزی کرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه نواحی کوچک ترین واحد شهرداری هستند که مانند نوک پیکان حکم سر پنجه اجرایی را در شهر دارند، گفت: از آنجا که نواحی بیشترین سطح ارتباطی را با افراد برقرار می نمایند، بنابراین عملکرد این 125 ناحیه است که رضایت یا عدم رضایت شهروندان را ایجاد می نماید.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری احتیاج داریم تا مشاهیر و بزرگان حوزه های مختلف را به جامعه و به ویژه نسل جوان معرفی کنیم، گفت: پروژه ساخت ساختمان خانه شاعران معاصر ایران هر چه سریعتر باید پیگیری شده تا به بهره برداری عموم برسد.

شعبانی با مقایسه اندازه بارش در محدوده شمالی تهران با سایر نقاط مرکز به اهمیت موضوع لایروبی مسیل ها و کانال های انتقال آب در این محدوده اشاره نمود و اضافه کرد: در منطقه3 با تکمیل و نوسازی زیر ساخت های لازم باید به سمتی حرکت کنیم تا در فصل سرما و زمان بارش شهروندان دچار مشکل نشوند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مسأله پارک خودرو در مرکز اشاره نمود و گفت: امروزه موضوع جای پارک در تهران به یک معضل اساسی تبدیل شده و مسائل ترافیکی زیادی را برای شهروندان ایجاد نموده است. در این زمینه باید هر چه سریعتر طرح مصوب شده برای میدان اختیاریه وارد فاز اجرا گردد. بعلاوه پارکینگ 9 طبقه ای نیایش که جنب پردیس سینمایی پارک ملت است می بایست با سرعت بیشتری به فعالیت های عمرانی خود ادامه دهد.

وی در مورد مزیت مهم پارکینگ نیایش گفت: این مجموعه علاوه بر پارکینگ قابلیت این را دارد که اگر زمانی در تونل نیایش با مسائلی نظیر تصادف خودرو ها روبرو شدیم از ظرفیت این مجموعه برای تخلیه بار ترافیکی استفاده کنیم.

بر اساس گزارش سایت شهر، امروز روز پنجشنبه 27 آبان ماه امسال، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن بازدید میدانی از سطح معابر و پروژه های ناحیه 3 منطقه 3، مسائل و احتیاج های عمرانی این محدوده شمالی مرکز را پایش و ارزیابی کرد.

بعلاوه از میدان تره و بار اختیاریه، میدان اختیاریه، پارکینگ طبقاتی نیایش، خانه شاعران معاصر ایران، سوله بحران و مخزن بتنی آب و بعلاوه مجموعه ورزشی شهید همت بازدید شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 25753

به "ضرورت تکمیل هر چه سریعتر پارکینگ طبقاتی نیایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تکمیل هر چه سریعتر پارکینگ طبقاتی نیایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید