ضیاالدینی: اسکواش بازان کشورمان به خودباوری رسیدند، میزبانی غرب آسیا برای ما مفید بود

سرمربی تیم اسکواش کشورمان گفت: یکی از اهداف ما این بود که مسابقات غرب آسیا جایگزین مسابقات برون مرزی باشد که در آن 4 تا 5 بازیکن شرکت می نمایند اما با این میزبانی تعداد زیادی از بازیکنان منتفع شدند.

ضیاالدینی: اسکواش بازان کشورمان به خودباوری رسیدند، میزبانی غرب آسیا برای ما مفید بود

مسعود قره ضیاالدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد مسابقات اسکواش غرب آسیا و کسب عنوان قهرمانی در بخش تیمی این بازی ها گفت: ما میزبانی مسابقات غرب آسیا را با دو رویکرد در ایران پذیرفتیم اول بحث قهرمانی و برگزاری یک تورنمنت رسمی بود و بحث دوم با توجه به حضور کشورهایی با بازیکنان قدرتمند، سنگ محکی برای بازیکنان ما بود تا به مدت 4 روز 5 تا 9 مسابقه با این بازیکنان انجام دهند.

وی در ادامه اضافه نمود: ما در این مسابقات تیم جوانان را نیز شرکت دادیم که این اتفاق خوبی برای آنها بود و با سبک متفاوتی از مسابقات رو به رو شدند. یکی از اهداف ما این بود که این مسابقات جایگزین مسابقات برون مرزی باشد که در آن 4 تا 5 بازیکن شرکت می نمایند اما با این میزبانی تعداد زیادی از بازیکنان منتفع شدند.

سرمربی تیم اسکواش کشورمان در مورد مدال آوری ایران در این مسابقات گفت: مدال تیمی در قهرمانی آسیا داشتیم ولی مدال انفرادی در مسابقاتی که زیر نظر کنفدراسیون آسیا باشد در کارنامه نداشتیم و مدال زارعیان اولین مدال بود.

وی تاکید نمود: همه تیم ها در این مسابقات با حداکثر توان شرکت کردند. تیم قطر، التمیمی نفر 27 رنک دنیای را در اختیار داشت. این مسابقات مورد تائید کنفدراسیون آسیا بود و جوایز نفیسی هم از طرف کشورها برای قهرمانانشان در نظر گرفته شده بود. این قهرمانی شروعی برای مدال آوری اسکواش خواهد بود و بچه ها به خودباوری رسیدند تا در دنیا بدرخشند.

ضیاالدینی در مورد مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: یک دوره مسابقات انتخابی اسفند ماه سال 97 برگزار گردید و نفرات تیم ملی انتخاب شدند که همین نفرات حاضر در تیم بودند. برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که در سال 2020 در مالزی برگزار می گردد، 23 شهریور ماه مسابقات انتخابی خواهیم داشت و 4 نفر را انتخاب خواهیم کرد. بعد از آن بچه ها وارد اردو می شوند و در مسابقات انجمن اسکواش بازان حرفه ای شرکت خواهند کرد. از همه دوستانی که برای موفقیت تیم کوشش کردند از جمله بازیکنان و سرمربی سابق تیم ملی دوست خوبم سنایی و فدراسیون اسکواش تشکر میکنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 1987

به "ضیاالدینی: اسکواش بازان کشورمان به خودباوری رسیدند، میزبانی غرب آسیا برای ما مفید بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضیاالدینی: اسکواش بازان کشورمان به خودباوری رسیدند، میزبانی غرب آسیا برای ما مفید بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید