مراسم تجلیل از کمیل قاسمی در خانه کشتی برگزار گردید

به گزارش دَبی بلاگ، به گزارش خبرنگاران، در این مراسم که با حضور محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، و اعضای تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برگزار گردید، از کمیل قاسمی که به تازگی صاحب مدال طلای المپیک 2012 لندن در وزن 120 کیلوگرم کشتی آزاد شده، تجلیل شد.

مراسم تجلیل از کمیل قاسمی در خانه کشتی برگزار گردید

در این مراسم غلامرضا محمدی ابتدا با بیان اینکه از این موضوع بسیار خشنود شده است گفت: تیم کشتی آزاد در المپیک 2012 لندن حقش بیشتر از این حرف ها بود و این طلای کمیل نشان داد که ما شایستگی این را داشتیم که بیشتر از این مدال طلا بگیریم و می توانستیم در کنار 3 مدال طلای کشتی فرنگی یکی دو مدال طلا در کشتی آزاد هم بگیریم.

وی ادامه داد: هرچند کار در المپیک 2020 توکیو سخت است اما امیدوارم اتفاق خوبی در المپیک آینده بیافتد و کشتی ما با حمایت تمامی دوستان و با حضور علیرضا دبیر بعنوان رئیس فدراسیون کشتی به صندلی اصلی خود برسد.

در ادامه محمد بنا با اشاره به اینکه همواره به همکاران گفتم که هیچ فرقی بین آزاد و فرنگی وجود ندارد و ما همه یک گروه هستیم که برای سربلندی کشتی کشورمان زحمت می کشیم گفت: واقعا از موقعی که این خبر را شنیدم خشنودم و کمیل هرچند دیر اما بعد از 7 سال به حقش رسید و همانطور که آقای محمدی گفت کشتی آزاد در المپیک لندن حقش بیشتر از این حرف ها بود.

بنا ادامه داد: انشاء اله همه عزیزان در کشتی آزاد تلاششان را بیشتر می نمایند تا در توکیو و پس از آن در المپیک 2024 بتوانند جبران این عقب ماندگی و کسب مدال طلا را انجام دهند. خیلی برای کمیل قاسمی خشنودم و آرزو دارم که در المپیک آینده هم تیم آزاد و هم تیم فرنگی بتوانند مدال طلا بگیرند و مطمئنا کار سخت است اما من امیدوارم.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز در انتها گفت: این مدال مبارک کمیل قاسمی باشد، از موقعی که اعلام کردند که کمیل صاحب مدال طلا شده هیچ اتفاقی نیافتاد و ما گفتیم این استارت را بزنیم. امیدوارم وزارت ورزش وکمیته ملی المپیک و صدا و سیما نیز ادامه دهنده این راه باشند.

وی اضافه کرد: کسب مدال طلا سخت است اما غیر ممکن نیست و شدنی است. اگر توکل بر خدا داشته باشید و به خودباوری برسید، می توانید به مدال طلا دست پیدا کنید و بدانید که خوب هستید و حتما می توانید پیروز باشید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 1835

به "مراسم تجلیل از کمیل قاسمی در خانه کشتی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تجلیل از کمیل قاسمی در خانه کشتی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید