نحوه فعال سازی سیم کارت رایتل (دائمی، اعتباری و هدیه)

به گزارش دابی بلاگ، همان طور که می دانید، خریداری سیم کارت خاتمه کار نیست و پس از تهیه آن ضروری است که نسبت به فعال سازی سیم کارت اقدام کنید تا بتوانید از امکانات آن استفاده کنید. در صورتی که از مشترکین رایتل هستید و قصد فعال سازی سیم کارت رایتل خود را دارید، با ما همراه باشید تا با روش فعال سازی سیم کارت های دائمی و اعتباری رایتل آشنا شویم.

نحوه فعال سازی سیم کارت رایتل (دائمی، اعتباری و هدیه)

راهنمای فعال سازی سیم کارت رایتل

اگر سیم کارت جدید خود را به وسیله مراجعه به سایت رایتل خریداری نموده اید، در این صورت می توانید آن را با ارائه مدرک شناسایی و امضای فرم مربوطه، به وسیله پست تحویل بگیرید؛ اما چنانچه برای خریداری سیم کارت به یکی از فروشگاه ها یا نمایندگی های رایتل مراجعه نموده اید، آن ها پس از خرید بلافاصله سیم کارت را به شما تحویل می دهند. خوشبختانه در هر دو روش احتیاجی به انجام اقدام خاصی جهت فعال کردن سیم کارت رایتل از سوی شما نیست و پس از خریداری، آن ها خودشان ارتباط شما را به خدمات تلفن همراه ارائه شده، برقرار می نمایند؛ اما اگر سیم کارت خود را از منبع دیگری خریده اید، ضروری است که به یکی از نمایندگی های معتبر رایتل مراجعه کنید و مشخصات خود را ارائه دهید تا سیم کارت شما به نام خودتان ثبت گردد.

بیشتر بخوانید: راه های فعالسازی و لغو آهنگ پیشواز رایتل

در صورتی که قصد دارید سیم کارت رایتل خود را 4G کنید، در ادامه راهنمای فعال سازی قابلیت 4G بیان شده است.

راهنمای فعال سازی قابلیت 4G سیم کارت رایتل

خوشبختانه فعال کردن قابلیت 4G سیم کارت رایتل بسیار راحت تر از سایر اپراتورهای فعال در کشور است. در صورتی قصد بهره مند شدن از مزایای اینترنت 4G با یک سیم کارت رایتل را دارید، فقط باید در محلی که تحت پوشش 4G است، به قسمت تنظیمات گوشی همراه خود بروید و سپس گزینه 4G/LTE را فعال کنید. بدین ترتیب به راحتی و بدون پرداختن هیچ گونه هزینه اضافی می توانید از مزایای اینترنت 4G برخوردار شوید.

راهنمای فعال سازی سیم کارت هدیه رایتل

همه افراد می توانند با خریداری کردن سیم کارت اعتباری یا دائمی رایتل، یک عدد سیم کارت رایتل دیگر نیز به عنوان هدیه دریافت نمایند. به منظور دریافت سیم کارت هدیه فقط کافی است یک پیامک حاوی کد هدیه را دریافت کنید. در واقع این پیامک پس از گذشت 72 ساعت از اولین استفاده از سیم کارت خریداری شده برای شما فرستاده می گردد. پس از دریافت این کد به مدت 30 روز زمان دارید که به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت رایتل مراجعه کنید و با استفاده از کد هدیه خود، یک عدد سیم کارت اعتباری را به صورت کاملاً رایگان و بدون پرداخت هزینه به نام خود یا فرد دیگری ثبت کنید.

سخن آخر

همان طور که مشاهده کردید، برای فعال سازی سیم کارت رایتل چه از نوع دائمی یا اعتباری و چه دیتا احتیاج به هیچ کار خاصی نیست و تنها ثبت نام سیم کارت های رایتل به منزله فعال سازی آن ها است. البته برای ثبت نام و خرید سیم کارت رایتل می توانید از سه راه مراجعه به وب سایت رایتل، مراجعه فروشگاه های رایتل یا مراجعه به نمایندگان فروش و خدمات بهره ببرید. همچنین در هنگام خرید به مدارک خود یعنی کارت ملی، شناسنامه جدید دارای کد ملی یا گذرنامه احتیاج پیدا خواهید کرد. حتما شما هم پس از خرید سیمکارت به دنبال فعال سازی اینترنت آن هستید. به این منظور ضروری است با فرآیند تنظیمات اینترنت رایتل نیز آشنا باشید. شما می توانید دیدگاه ها و سوالات خود درباره فعل سازی سیم کارت رایتل را با ما در میان و دیگر مخاطبان انگیزه به اشتراک بگذارید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 11548

به "نحوه فعال سازی سیم کارت رایتل (دائمی، اعتباری و هدیه)" امتیاز دهید

1 کاربر به "نحوه فعال سازی سیم کارت رایتل (دائمی، اعتباری و هدیه)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه فعال سازی سیم کارت رایتل (دائمی، اعتباری و هدیه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید