پاسخ تظاهرکنندگان عراقی به دختر صدام

به گزارش دَبی بلاگ، تظاهرکنندگان عراقی در میدان التحریر بغداد به اظهارات اخیر دختر صدام پاسخ دادند.

پاسخ تظاهرکنندگان عراقی به دختر صدام

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، تظاهرکنندگان در میدان التحریر بغداد شعار هایی را علیه رغد صدام سر داده و جنایت های پدرش را به شدت محکوم کردند.

تظاهرکنندگان همچنین تصاویر صدام و دخترش را لگدمال کردند. آن ها پلاکارد هایی را در دست داشتند که روی آن ها عبارت دختر صدام خونریز لال شو نوشته شده بود.

رغد اخیرا در جریان سخنرانی به مناسبت سیزدهمین سالروز اعدام پدرش صدام موضع خود را در خصوص اعتراضات عراقی ها که همچنان ادامه دارند، گفت و مدعی شد: ما تقلایی نمی کنیم و بر موجی سوار نمی شویم، ما بخش مهمی از تاریخ عراق هستیم و اطمینان داریم که عراقی بهتر و پاک تر خواهیم ساخت و به زودی به اذن خدا به دشواری های این کشور سرانجام خواهیم داد و باید مرحله دیگری گه شایسته عراق بزرگ است، شروع گردد.

رغد خطاب به تظاهرکنندگان عراقی گفته بود: انسجام و یکپارچگی شما را تاریخ و تمامی دنیا ثبت خواهد نمود، از این اتحاد با نهایت قدرت حفاظت کنید. حضور شما در میادین عزت و کرامت مزین به تصاویر تمدن در حالی که با طاغوت مبارزه می کنید، زیباست. خشونت دستگاه های سرکوب گر شما را از راستا اهداف شریفتان منحرف نکرد.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 4757

به "پاسخ تظاهرکنندگان عراقی به دختر صدام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ تظاهرکنندگان عراقی به دختر صدام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید