چه کسی برای استقلال تصمیم می گیرد؟، فرزندِ رها شده در خیابان!

به گزارش دَبی بلاگ، خبرنگاران - گروه ورزشی: استقلال تیمی که میلیون ها طرفدار دارد و پرافتخارترین تیم ایران در آسیاست، این روزها بدترین حال ممکن را دارد. نه مدیرعاملی، نه هیات مدیره تاثیرگذاری، نه سرمربی برای فصل آینده و نه بازیکنانی که خیالشان برای آینده راحت باشد.

چه کسی برای استقلال تصمیم می گیرد؟، فرزندِ رها شده در خیابان!

استقلال فرزند وزارت ورزش است اما معاون این وزارتخانه پس از چند ساعت حضور شبانه در این باشگاه از اینکه بخواهد صراحتاً از معین تکلیف باشگاه توسط وزارت ورزش دفاع کند طفره می رود و تصمیم گیری را به گردن هیات مدیره می اندازد. هیات مدیره ای که هر کدام یک نظر دارند و دنبال گزینه خودشان برای سرمربیگری هستند.

هیات مدیره ای که نه توان اداره باشگاه را دارد و نه توان انتخاب سرمربی را. آنها بیشتر دنبال منافع خودشان هستند تا استقلال. چرا که اگر همه یک نظر داشتند و به استقلال فکر می کردند تا امروز سرمربی و مدیرعامل را انتخاب نموده بودند و تکلیف بازیکنان برای فصل آینده را هم معین نموده بودند تا طرفداران این تیم خون به جگر نشوند.

پرسش در خصوص تیم پرطرفدار تهرانی پس از اتفاقات روزها و هفته های اخیر این است که: چه کسی برای استقلال تصمیم می گیرد؟ وزارت ورزش؟ هیات مدیره؟ سرپرست مدیرعاملی؟ بازیکنان؟ سرمربیان قبلی و طرفداران تیفوسی شان یا …؟

آنچه در روزهای اخیر دیده شد هرج و مرج در تصمیم گیری بود. هیات مدیره در یک نقطه تهران جلسه می گذارد و سرپرست مدیرعاملی و معاون وزیر در نقطه دیگر. بازیکنان چند دسته می شوند و برای انتخاب گزینه خودشان به عنوان سرمربی رایزنی می نمایند و بعضی اعضای هیات مدیره هم دنبال سرمربی خودشان هستند!

وزیر ورزش پیشکسوتان را گلچین می نماید تا در وزارتخانه اش جلسه بگذارند و تصمیم به تشکیل کمیته فنی بگیرند! بعضی معاونان و نزدیکانش دنبال سرمربی کردن فلان دوست شان هستند و یک عضو هیات مدیره دنبال مجیدی است و یک نفر دنبال فکری و یک عضو دنبال نکونام و یک نفر دنبال الکس نوری!

مگر می گردد در باشگاه بزرگی مثل استقلال با عمری 75 ساله این همه بی ثباتی باشد؟ مگر می گردد خواست و انتظار طرفداران را به بازی گرفت و هر کسی ساز خودش را بزند و دنبال رسیدن به منافع خودش و دوستانش باشد؟ واقعاً چه کسی باید برای استقلال تصمیم بگیرد؟

همه می دانند که معین نماینده ترین نظر در تصمیم گیری برای باشگاه استقلال وزیر ورزش است چرا که رئیس مجمع این باشگاه و مالک این تیم است. اما هم خودش و هم معاونش از زیر بار این مسئولیت شانه خالی می نمایند و توپ را به زمین پیشکسوتان و هیات مدیره می اندازند اما وقتی هیات مدیره روی یک گزینه به جمع بندی می رسد ناگهان بازی با برگزاری یک جلسه در وزارت ورزش عوض می گردد!

اینکه وزارت ورزش اصرار داشته باشد بگوید نقشی در تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی و سایر عوامل باشگاه استقلال ندارد، از سوی هیچ علاقمند به فوتبالی پذیرفتنی نیست چرا که همه می دانند تصمیم آخر باید به تایید وزیر ورزش برسد. با این شرایط چرا مسعود سلطانی فر و همکارانش این جسارت را ندارند که تصمیم نهایی را شفاف و واضح بگیرند و پای تصمیم شان هم بایستند؟

شاید از تبعات آن هراس دارند و نمی خواهند در صورت رقم خوردن ناکامی های احتمالی مسئولیتی متوجه وزارت ورزش باشد. اما مگر می گردد وزارتی که مالک استقلال است در تصمیم گیری و انتخاب مدیرعامل و سرمربی آن مسئولیت نپذیرد؟ مگر می گردد پدری فرزندش را در خیابان رها کند و حاضر به قبول مسئولیتش نباشد؟

تا آغاز رقابت های لیگ برتر کمتر از یک ماه دیگر زمان باقی است اما استقلال که باید یکی از مدعیان قهرمانی در این مسابقات باشد نه مدیرعامل دارد، نه سرمربی دارد و نه تکلیف خیلی از بازیکنانش معین است. با این شرایط چطور از طرفداران استقلال انتظار دارند ذهنیت حمایت از تیم دیگری را برای خود ایجاد ننمایند؟

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 12269

به "چه کسی برای استقلال تصمیم می گیرد؟، فرزندِ رها شده در خیابان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسی برای استقلال تصمیم می گیرد؟، فرزندِ رها شده در خیابان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید