دریافت مچ دروغگو با زبان بدنش!

به گزارش دابی بلاگ، دریافت مچ دروغگو چنین کار سختی هم نیست اگر شما زبان بدن بشناسید و خصوصیات افراد دروغگو مثل جملات پرکاربردشان و نحوه تکان دادن دست و چشمشان را بدانید .

دریافت مچ دروغگو با زبان بدنش!

روش دریافت مچ دروغگو با شناخت نشانه های افراد دروغگو

همیشه دروغگویی و فریب دیگران نشانه هایی دارد و اغلب افراد دروغگو از نظر نوع رفتاری با یکدیگر مشابهند ، این نشانه ها و علائم در حرکات و رفتار فرد دروغگو نمایان است و برای فهمیدن آن به کمی دقت و توجه نیاز است.

گاهی اوقات با افرادی هم نشین می شویم که بسیار دروغ می گویند بنابراین بهتر است با نشانه هایی که افراد دروغگو را رسوا می کند و در این بخش به آنها خواهیم پرداخت آشنا شوید تا در معرض فریب این افراد قرار نگیرید و خیلی زود مچ فرد دروغگو را بگیرید. اگر دوست دارید بدانید طرف مقابل تان به شما دروغ می گوید یا راست؟ با ما همراه شوید.

با شناخت نشانه های دروغگویی مچ دروغگو را بگیرید

دروغ، یکی از فراگیرترین بی اخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد و در همه جای دنیا برخی از افراد را درگیر خود ساخته است . دروغگویی با نشانه هایی همراه است که اگر می خواهید بدانید فردی مقابل شما راست می گوید یا دروغ باید با این نشانه ها آشنا شوید تا هرگز فریب نخورید.

تحرک در هنگام صحبت از نشانه های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که هنگام صحبت کردن شما برای بر هم زدن تمرکزتان راه می فرایند و یا در صندلی جابه جا می گردند تا شما پی به دروغگوییشان نبرید.

حرکت چشم های فرد دروغگو

برای اینکه بدانید فرد مقابلتان به شما دروغ می گوید یا خیر ابتدا باید به چشمان او دقت کنید. از نشانه های دروغگویی بیقراری و مردمک چشم بیش از حد گشاد است همچنین فرد دروغگو به چشمان شما نگاه نمی کند و تمام مدت پایین را منگرد و یا چشمش به این طرف و آن طرف می چرخد.

خاراندن بینی هنگام پاسخ دادن به پرسش شما

اگر از فردی سوالی پرسیدید و او هنگام پاسخ به سوال شما بینی خود را خاراند به راستی در گفتار و شک کنید.

حرکت دست های فرد دروغگو

از نشانه های افراد دروغگو این است که آنان مواقع صحبت کردن دستشان را جلوی دهان و جاهای دیگر صورت می گیرند .

بازگو نکردن جزئیات

افراد دروغگو به صورت مختصر جزئیات مطلب را بیان می کند زیرا آن را فراموش می کند پس وارد جزئیات نمی شود و یا به تکرار جزئیات می پردازد تا از یادش نرود.

نشنیدن برخی از جملات

افراد دروغگو معمولا جملات و پرسش هایی را که به نفعشان نیست را نمی شنوند و برای اینکه به پاسخ برای این پرسش ها فکر کنند و زمان لازم را برای بافتن دروغ شان بخرند از شما می خواهند دوباره پرسشتان را تکرار کنید.

جمله معروف فرد دروغگو (آیا تو به من اطمینان داری؟)

یکی از نشانه های افراد دروغگو گفتن این جمله (آیا تو به من اطمینان داری؟) به هنگام پاسخ به سوال شماست.

دریافت مچ دروغگو:دروغگو کم حافظه است

یکی از نشانه های فرد دروغگو فراموش کردن اسامی ، تپق زدن و تصحیح کلمات در تعریف قضیه است اما ممکن است شما نیز گاهی موجب فراموشی شوید که بهتر است برای اینکه با افراد دروغگو اشتباه گرفته نشوید جمله خود را تصحیح نکنید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 14824

به "دریافت مچ دروغگو با زبان بدنش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت مچ دروغگو با زبان بدنش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید