آموزش طراحی ناخن با طرح گل

طراحی ناخن یکی از هنرهای خوبیه که بلد بودنش خیلی جاها به کارتون میاد. از بین طرح های مختلف برای طراحی ناخن، برخی هاشون هستن که به همه مناسبت ها می خورن و طرفدارای زیادی دارن. یکی از اونها طرح گل هست که هم زیبایی خاص خودشون رو داره و هم اینکه معمولا همه دوسش دارن، خیلی هم راحت می تونید رنگ های این طرح رو تغییر بدید تا با بقیه چیزها ست بشن. کافیه کمی حوصله داشته باشید و مراحل زیر رو دنبال کنید.

آموزش طراحی ناخن با طرح گل

وسایل مورد احتیاج برای طراحی ناخن با طرح گل

  • لاک ارده ای رنگ (یا هر رنگ خنثی و مات دیگه ای)
  • لاک هایی از خانواده رنگ صورتی (صورتی کم رنگ، پر رنگ، قرمز)
  • لاک زرد و نارنجی
  • لاک سبز
  • لاک براق کننده ناخن

رنگ لاک هایی که براتون گفتم کاملا سلیقه ایه و شما میتونید اونها رو تغییر بدید و با رنگ لباس یا هر چیز دیگه ای لاک ناخن هاتون رو ست کنید. فقط باید بگم که بهتره برای رنگ زمینه یک لاک خنثی رو انتخاب کنید و برای گل ها هم از یک خانواده رنگی مثلا صورتی کم رنگ و پررنگ بهره ببرید تا جذاب تر بشن.

مراحل طراحی ناخن با طرح گل

اول از همه باید لاک زمینه رو بزنید، اینجا از لاک ارده ای رنگ یا مغز فندقی استفاده شده. همه ناخن هاتون رو لاک بزنید و اجازه بدید لاکها کاملا خشک بشن.

برای آغاز کشیدن گلها یک دایره کاملا نامنظم در گوشه ناخن تون بکشید. میتونید از قلم مو مخصوص یا برس خود لاکها اگه ظریف هستند، بهره ببرید.

حالا از یک لاک کمرنگ تر بهره ببرید و یک قطره لاک به دایره قبلی که کشیدید اضافه کنید. در اینجا دایره اولی با رنگ صورتی پررنگ و لاک دوم رنگ صورتی کم رنگ انتخاب شده. با قلم مو حالت ابر و بادی ایجاد کنید تا گلبرگ های گل شکل بگیرن. حواستون باشه که دایره صورتی پر رنگی که کشیدید نباید خشک شده باشه.

برای اضافه کردن جزئیات بیشتر، در اطراف دایره نامنظم ابر و بادی که در مرحله قبل تکمیل شد، چند تا خط گلبرگ مانند با رنگ قرمز یا صورتی خیلی پررنگ بکشید. روی همه ناخن هاتون یک دونه از این گلها بکشید، خیلی حساس نباشید احتیاج نیست همه گل ها مثل هم بشن.

همین جوری که این گلهای صورتی زیبا رو کشیدید، روی هر ناخن یک گل زرد رنگ هم بکشید. یا هر رنگ دیگه ای که خودتون دوست داشته باشید. فقط از یک رنگی متضاد با رنگ گلهای قبلی بهره ببرید تا جلوه و زیبایی اونها بیشتر به چشم بیاد.

برای تکمیل کار چندتا برگ کوچیک سبز رنگ هم در اطراف گلهای رز بکشید. اگه از قلم موی مخصوص استفاده میکنید حتما بعد از هر قسمت اون رو با لاک پاک کن تمیز کنید.

یادتون نره در انتهای کار بعد از اینکه گلها خشک شدن یک لاک براق کننده هم بزنید تا هم ناخن هاتون براق بشن و هم از لاکهای روی ناخن تون محافظت بشه.

منبع: مجله الکترونیک دونفره

به "آموزش طراحی ناخن با طرح گل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش طراحی ناخن با طرح گل"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید