اعتراض و پیگیری ایرج عرب به خاطر مشکل تیم پرسپولیس، سرخپوشان در اتوبوس گیر افتادند!

به گزارش دابی بلاگ، استقبال کم نظیر طرفداران پرسپولیس و عدم اتخاذ تدابیر لازم باعث انتظار 20 دقیقه ای اعضای تیم برای ورود به هتل شد.

اعتراض و پیگیری ایرج عرب به خاطر مشکل تیم پرسپولیس، سرخپوشان در اتوبوس گیر افتادند!

به گزارش به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام پندار خمارلو، کاروان سرخپوشان که امروز 5 شنبه تهران را با اتوبوس به قصد قائمشهر ترک کردند ساعت 19 و 30 دقیقه به هتل محل اقامت خود رسیدند، اما با استقبال کم نظیر طرفداران مازنی ناچار شدند برای فراهم آمدن شرایط خروج از اتوبوس، 20 دقیقه ای معطل شوند.

حضور طرفداران پرسپولیس در تمام نقاط ایران یکی از ویژگی های ممتاز پرسپولیس و مایه افتخار است. استان ورزش دوست مازندران که فوتبالیست های نخبه بسیاری دارد نیز از کانون های طرفداری پرسپولیس است که البته طرفدار تیم های محبوب استان خود نیز هستند.

این حس طرفداری و تعلق خاطر به ویژه با قائمشهری ها بعد از درگذشت کاپیتان ابدی سرخپوشان بیش از پیش شده است، به گونه ای که پرسپولیس در سفر به این استان میهمان زنده یاد هادی نوروزی و همشهری های او به حساب می آید.

در چنین شرایطی استقبال گسترده از پرسپولیس قابل پیش بینی بود. این استقبال البته انرژی بخش است، ولی از سوی دیگر با توجه به خستگی بازیکنان به جهت سفری که داشتند و همچنین احتیاج به آرامش و تمرکز قبل از بازی ضروری بود به سرعت وارد هتل شوند و این در حالی بود که برای 20 دقیقه در اتوبوس منتظر ماندند.

این شرایط اعتراض ایرج عرب به مراجع ذیربط را در پی داشت که باید تدابیر لازم صورت می گرفت تا در کنار احترام به مردم و طرفدارانی که به استقبال آمده اند، برنامه تیم هم دچار اشکال نشود.

وی استقبال طرفداران را ارزشمند دانسته و تاکید نمود میزبانی از تیم های پرطرفدار تدابیر خاص خود را طلب می نماید.

از سوی دیگر بهروان چهره کهنه کار و باسابقه فوتبال ایران که ریاست هیات فوتبال مازندران را برعهده دارد نیز خود را به هتل رساند تا با توجه به پیگیری های سرپرست باشگاه پرسپولیس، هماهنگی های لازم را به عمل آورد به گونه ای که سرخپوشان فردا، آدینه، برای خروج از هتل، ورود به استادیوم و خروج از آن دچار مشکل نشوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 482

به "اعتراض و پیگیری ایرج عرب به خاطر مشکل تیم پرسپولیس، سرخپوشان در اتوبوس گیر افتادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض و پیگیری ایرج عرب به خاطر مشکل تیم پرسپولیس، سرخپوشان در اتوبوس گیر افتادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید