اعلام برخورد با فروشندگان غیر مجاز گردشگری در فضای مجازی

به گزارش دابی بلاگ، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، برخورد با فروشندگان غیر مجاز گردشگری در فضای مجازی صورت می گیرد.

اعلام برخورد با فروشندگان غیر مجاز گردشگری در فضای مجازی

تفاهم نامه معاونت پیشگیری از وقوع جرم و گردشگری تهران

پرهام جانفشان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جریان امضای این تفاهم نامه گفت: بسکمک از موضوعات و دعوای حقوقی بین مسافران و دفاتر خدمات مسافرتی بدلیل اشراف نداشتن به قوانین و مقررات مطرح می شود که آگاه سازی فعالان صنعت گردشگری به مسائل حقوقی می تواند کمک بسکمک به کاهش این دست شکایات به اداره کل میراث فرهنگی استان تهران و محاکم قضایی کند.

وی یادآور شد: برخورد با افراد غیرمجاز گردشگری فعال در فضای مجازی از دیگر مسائلی است که سبب آسیب رسیدن به اعتبار صنعت گردشگری می شود. برای برخورد با این افراد نیازمند همکاری و همراهی دستگاه قضایی هستیم.

حسین تمجیدی، معاون پیشگیری از وقوع جرم، فرهنگی و اجتماعی اداره کل دادگستری استان تهران نیز با حمایت از ایجاد شعبه های خاص ویژه رسیدگی به پرونده های قضایی حوزه میراث فرهنگی و گردشگری از آمادگی برای برخورد با افرادی که به صورت غیرمجاز اقدام به فروش خدمات گردشگری در فضای مجازی می کنند، با همکاری پلیس فتا خبر داد.

تفاهم نامه همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران و معاونت پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری استان تهران در 9 ماده و 24 بند تنظیم شده و به همکاری مشترک در حوزه آموزش های عمومی و کاهش جرایم حوزه میراث فرهنگی و گردشگری می پردازد.

منبع: همگردی
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 12041

به "اعلام برخورد با فروشندگان غیر مجاز گردشگری در فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برخورد با فروشندگان غیر مجاز گردشگری در فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید