بوستان توسکا صاحب پارکینگ می گردد

به گزارش دَبی بلاگ، ساخت پارکینگ در بوستان توسکا با هدف برطرف مشکل شهروندان، در اولویت فعالیت های شهرداری منطقه 15 نهاده شد.

بوستان توسکا صاحب پارکینگ می گردد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار منطقه 15 دراین باره گفت: یکی از مهم ترین مسائل شهروندان در بیرون از منزل، تأمین پارکینگ است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در بوستان جنگلی توسکا به عنوان یکی از بزرگ ترین بوستان های جنگلی منطقه، پارکینگ ایجاد کنیم. مسعود لواف زاده اضافه نمود: ازآنجاکه شهروندان از نقاط مختلف شهر به این بوستان می آیند و با توجه به اینکه بخشی از این بوستان در حاشیه بزرگراه های آزادگان و امام علی (ع) قرار گرفته، شهروندان هنگام مراجعه برای گذران اوقات فراغت به ویژه در روزهای تعطیل و خاتمه هفته، به دلیل ممنوع بودن ورود خودرو به داخل بوستان، مجبورند خودرو خود را در حاشیه بزرگراه پارک نمایند که باعث ایجاد ترافیک شدید در راستا کندرو هر دو بزرگراه می گردد. او ادامه داد: این ترافیک به راستاهای اصلی کشیده شده و گره کور ایجاد می نماید.

از طرفی به دلیل نبود امنیت کافی در خارج از بوستان سرقت لوازم خودور نیز رخ می دهد. او تأکید کرد: برای رفع کردن این مسائل، پس از کارشناسی های اجرا شده برای شناسایی بهترین مکان ایجاد پارکینگ، قرار است تعداد 300 جای پارک در بوستان توسکا ایجاد گردد. لواف زاده گفت: این پارکینگ ها با خط کشی برای هر خودرو مجزا می گردد و از طرفی اقداماتی از جمله نصب دوربین، جانمایی کانکس پلیس و نگهبان هم در دستور کار قرار خواهدگرفت. او اضافه نمود: اکنون بخشی از بوستان توسکا در حال بازسازی و بهسازی است که با خاتمه بازسازی و تأمین بودجه مراحل ایجاد پارکینگ شروع خواهدشد.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 974

به "بوستان توسکا صاحب پارکینگ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوستان توسکا صاحب پارکینگ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید