تصویب اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار برای دانشجویان کم برخوردار

به گزارش دَبی بلاگ، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تصویب اعتبار 200 میلیارد تومانی وام شهریه دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی از طریق مجلس شورای اسلامی خبر داد.

تصویب اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار برای دانشجویان کم برخوردار

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مسعود گنجی از تصویب اعتبار 200 میلیارد تومانی وام شهریه دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی از طریق مجلس شورای اسلامی خبر داد.

وی تاکید کرد: تا قبل از این اعتبار، هیچ مبلغی برای وام شهریه دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی در نظر گرفته نشده بود و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم کمک هایی را از بودجه عمومی صندوق برای این دانشجویان در نظر می گرفت. ولی امسال پیشنهاد این اعتبار به مجلس داده شد و بزرگواران نیز اهمیت این موضوع را متوجه شدند و تصویب کردند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان درباره تعداد دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی، گفت: آمار هایی که به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ارائه می شود، آمار های گوناگونی است، ولی ما معمولاً روی این آمار اقدامی انجام نمی دهیم، سایتی را به این وام اختصاص می دهیم تا عزیزان از طریق آن ثبت نام کنند و از حق قانونی خود برخوردار شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 23851

به "تصویب اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار برای دانشجویان کم برخوردار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار برای دانشجویان کم برخوردار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید