اخبار اقتصادی

روش جدید چین برای مقابله با کرونا؛ آیاکرونا کوین متولد می گردد؟

خبرنگاران: براساس گزارش ها، چین به منظور متوقف کردن شیوع ویروس کرونا، آغاز به قرنطینه کردن پول های استفاده شده، نموده است؛ مسئله ای که در خصوص بیت کوین وجود ندارد.

5 اسفند 1398

کارشناس مسائل کره شمالی: بهتر بود ترامپ از مسائل کره دوری کند

یک کارشناس مسائل کره شمالی گفت حرف های رئیس جمهور آمریکا درباره رسیدن به توافق با رهبر کره شمالی دروغ است و بهترین کار این است که وی از مسائل کره دور بماند.

4 اسفند 1398

موفقیت شرکت های دانش بنیان در گرو حمایت دولت برای بازارسازی

دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو گفت: موفقیت شرکت های دانش بنیان در گرو حمایت دولت برای ایجاد بازار فروش است، امیدواریم دولت با درنظر دریافت تدابیری مسائل این شرکت ها را حل نماید.

3 اسفند 1398

از سیر تا پیاز کشت گلخانه ای، نگران منابع آبی نباشید

فراوری محصولات کشاورزی یکی از منابع درآمدزایی و اشتغالزایی هر کشور محسوب می گردد که تقویت بخش کشاورزی مانع از خروج ارز و گردش چرخه مالی می گردد.

2 اسفند 1398

عشایر نمونه آشکار عمل به اقتصاد مقاومتی هستند

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان اقتصاد مقاومتی را راهبرد کنونی کشور طبق منویات رهبر انقلاب دانست و اضافه نمود: عشایر غیرتمند نمونه آشکار عمل به اقتصاد مقاومتی هستند.

2 اسفند 1398

عربستان در حال از دست دادن سهم خود از بازار نفت چین و هند است

عربستان می خواهد برای افزایش قیمت نفت کار بیشتری انجام دهد و صادرات نفت خود را محدود کند، اما ریاض همین الان هم بخش قابل توجهی از سهم خود را در بازار نفت آسیا از دست داده است.

1 اسفند 1398

شروع ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در 5استان از صبح امروز

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از شروع ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در فاز ششم این طرح در استان های فارس، مرکزی، بوشهر، اردبیل و آذربایجان شرقی از 10 صبح روز سه شنبه اطلاع داد.

29 بهمن 1398

نخستین آموزشگاه ووشو در قم راه اندازی می گردد

خبرنگاران: رئیس هیئت ووشوی قم با بیان این که ووشوکاران قمی بخت زیادی برای حضور در مسابقات آسیایی چین دارند گفت: نخستین آموزشگاه ووشو در قم راه اندازی می گردد.

28 بهمن 1398

آشنایی کوتاه با زیباترین جاذبه های گردشگری مسکو

مسکو، یکی از شهرهای توریستی است که این روزها ایرانی های زیادی تمایل به سفر به این شهر زیبا و تاریخی دارند. شهر مسکو به عنوان مرکز اصلی سیاست، اقتصاد، فرهنگ و علوم روسیه و همچنین اروپای شرقی به حساب آورده می شود. از نظر جمعیت و مساحت اگر بخواهیم در بین شهرهای...

28 بهمن 1398

مدیرکل اردبیل: رونق گردشگری با همراهی دو حوزه صنایع دستی و میراث فرهنگی میسر می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل همراهی و همکاری سه حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی با یکدیگر را راه حل رونق گردشگری کشور دانست.

28 بهمن 1398

جزئیات درخواست پرسپولیس برای توافق بابرانکو، فدراسیون تضمین می دهد

به گزارش خبرنگاران، مذاکرات فشرده مهدی خواجه وند و فرامرز دیناروند از باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ در زاگرب کرواسی ادامه دارد تا آنها بتوانند سرمربی پیشین پرسپولیس را قبل از حکم کمیته انضباطی فیفا راضی کرده تا از شکایت خود مبنی بر دریافت طلب...

24 بهمن 1398

نورپردازی منزل با انواع لوستر

وجود یک لوستر کلاسیک مدرن در اتاق پذیرایی، همواره بهترین ایده برای طراحی داخلی منزل به شمار می آید. چه شما بخواهید اتاق پذیرایی را روشن و پرنور کنید، چه راهروی ورودی، فضای ناهارخوری و یا مکان دور از انتظار مانند حمام و آشپزخانه، ایده های دیزاین منزل...

23 بهمن 1398

زائر تایلندی: برای خدمت به زوار اربعین یک سال پول جمع می کنیم

زائر تایلندی می گوید: ما هر سال که بر می گردیم تایلند یک صندوق کوچولو می دهیم به هر خانه شیعه. آن ها هر روز پول می ریزند تا یک سال پول جمع می نمایند. آن پول را می آوریم برای خدمت به زوار امام حسین(ع).

23 بهمن 1398

هرمزگان پس از برجام مقصد نهایی سرمایه گذاران خارجی است

خبرنگاران/هرمزگان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان گفت: باسیاست های دولت زمینه مساعدی برای سرمایه گذاری در هرمزگان مهیا شده است.

22 بهمن 1398

فراوری بازوی پروتزی ارزان و هوشمند با چاپگر سه بعدی

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، فراوری بازوهای پروتزی برای بچه ها نوپای معلول کاری پرچالش است، زیرا آنها به سرعت بزرگ می شوند و بازوی پروتزی بعد از چند ماه متناسب با نیازها و ابعاد بدن آنها نخواهد بود.

20 بهمن 1398

اپل فروشگاه ها و دفاتر خود را به علت شیوع ویروس کرونا در چین تعطیل می نماید!

اپل طی بیانیه ای اعلام نمود تمام فروشگاه های فیزیکی، دفاتر شرکتی و مراکز تماس در کشور چین به دلیل شیوع ویروس کرونا تا خاتمه هفته آینده (9 فوریه) تعطیل خواهند بود!

18 بهمن 1398

لبنان، به راهکار رسید

سعدالله زارعی در یادداشت روزنامه کیهان درباره تحولات لبنان یادداشتی نوشت.

18 بهمن 1398

نماینده ایران در سازمان ملل شب گذشته در جلسه شورای امنیت چه گفت؟

فارس نوشت: مجید تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل شب گذشته در جلسه شورای امنیت برای آنالیز اجرای قطعنامه 2231 گفت تحریم های آمریکا، مردم ایران را هدف گرفته تا در جامعه نارضایتی ایجاد کند.

17 بهمن 1398

به 90 درصد مسائل شهر قزوین تسلط دارم

خبرنگاران/قزوین شهردار جدید قزوین گفت: در یک ماه گذشته که به عنوان شهردار معرفی شدم کار خود را به صورت غیرمستقیم آغاز کردم و به 90 درصد مسائل شهر قزوین تسلط دارم.

17 بهمن 1398

ضرورت راه اندازی راستا جایگزین برای دسترسی به کشورهای آسیای میانه

روز گذشته نشست کمیسیون حمل ونقل و لجستیک اتاق ایران تشکیل جلسه داد؛ موضوع اصلی این نشست گفتگو و آنالیز راهکارهای ایجاد سرویس رو - رو از بنادر شمالی ایران به اکتائو و بالعکس بود. کمیسیون حمل ونقل و لجستیک درباره این موضوع در حال آماده سازی طرحی است که با...

16 بهمن 1398
تعداد: (150)