خبرنگاران واعظی: گفت و گوی مردم و رییس جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است

به گزارش دابی بلاگ، تهران- خبرنگاران- محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری در یادداشتی تاکید نمود که گفت و گوی مردم و رییس جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است.

خبرنگاران واعظی: گفت و گوی مردم و رییس جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است

واعظی بامداد یکشنبه در این یادداشت خود در اینستاگرام اضافه نمود: ماه مبارک رمضان از ابتدای دولت تدبیر و امید، فرصتی مغتنم برای گفت و گوی اقشار مختلف و نخبگان با رییس جمهوری بوده است.گفت وگوهای سازنده ای که رییس جمهوری در آنها بیشتر مخاطب است و عمده وقت به بیان دغدغه ها، نظرات و دیدگاه های مدعوین می گذرد.

او ادامه داد: این جلسات از آنجا که اهمیت ویژه ای برای رییس جمهوری دارد، در تمام سال های گذشته به طور مرتب برگزار شده بود. سال جاری هم که میهمان ناخوانده کرونا شرایط ویژه ای را در کشور بوجود آورده، کوشش کردیم این سنت حسنه دچار وقفه نشود. در دیدارهای سال جاری البته به جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی، توفیق میزبانی از تعداد کمتری از عزیزان را داشتیم و ناگزیر شدیم جلسات را بدون ضیافت افطار برگزار کنیم.

واعظی گفت: شکل و شمایل متفاوت این جلسات البته از رونق آنها نکاست و خوشبختانه گفت و گوهای بسیار مفید و موثری با مشارکت و استقبال بسیار خوب اساتید، کارشناسان و صاحب نظران از اقشار مختلف شکل گرفت.

رییس دفتر رییس جمهوری توضیح داد: گفت و گوی جمهور (مردم) و رییس جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است که جلسات ماه مبارک رمضان نمادی از آن به شمار می رود.

واعظی اضافه نمود: خوشحالیم که به رغم مشکل شیوع کرونا اجازه ندادیم این سنت نمادین به محاق برود و خدشه ای در دیدارها صمیمانه یادشده بوجود بیاید.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 8991

به "خبرنگاران واعظی: گفت و گوی مردم و رییس جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واعظی: گفت و گوی مردم و رییس جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید