خمز: پرسپولیس با 3 ضربه به چارچوب 3 گل زد، هیچ تاکتیک ویژه ای قبل از بازی نداشتم

به گزارش دَبی بلاگ، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: واقعا لذت می برم که اینجا هستم تا جواب شما را بدهم؛ این بخشی از کار من است.

خمز: پرسپولیس با 3 ضربه به چارچوب 3 گل زد، هیچ تاکتیک ویژه ای قبل از بازی نداشتم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می خوانید:

*چه چیزی باید بگویم؟ من هیچ تاکتیک ویژه ای قبل از بازی نداشتم. چون نمی دانستیم در بازی چه اتفاقی می افتد؟ از قبل نمی توانم پیشگویی کنم. بازی را 2 بر صفر عقب بودیم. برای جبران مهاجم آوردیم. برای عباس زاده خوشحالم دوباره گل زد تا به ما یاری کند و به روز های ایده آلش برگردد.

*غیبت محمدرضا اخباری در بازی با پرسپولیس؟ برای هر تیمی اتفاق می افتد که در هر بازی بازیکنی را به خاطر مصدومیت یا محرومیت نداشته باشد. امروز برای ما هم این اتفاق رخ داد. باد هم امروز 45 دقیقه به سود ما و 45 دقیقه به ضرر ما بود. اگر امروز باد نبود شرایط خیلی بهتر بود.

*در آبادان گفتم از نیمه دوم راضی نیستم نه کل بازی. امروز فکر می کنم نیمه اول باد علیه ما بود، اما بازی خوبی کردیم. به بازیکنانم افتخار می کنم. خوشحالم بابت کوشش بازیکنانم چرا که بعد از 2 بر صفر که عقب بودیم به بازی برگشتیم. خیلی از تیم ها نمی توانند این کار را انجام دهند. نه فقط من بلکه طرفداران هم به این بازیکنان افتخار می نمایند.

*بازی ها این طور نیستند که یک نیمه را ببرید و یک نیمه ببازید. ما همان کاری که در نیمه اول کردیم در نیمه دوم هم انجام دادیم. تفاوت این بود که در نیمه دوم عقب بودیم و برای جبران بازی کردیم. اگر اشتباه نکنم پرسپولیس 3 ضربه به چارچوب زد و هر 3 تا گل شد. مسئولیت همواره با سرمربی است و وقتی می بازم مسئولیت را قبول می کنم. این طور نبود که نیمه اول اشتباه کنم، اما در نیمه دوم اشتباه نکنم. ما همان کاری که نیمه اول کردیم را انجام دادیم. مسئولیت باخت با من است.

*گلزنی عباس زاده؟ امروز بابت کار همه بازیکنانم خوشحالم. عباس زاده هم 2 گل زده و برای او هم خوشحالم.

*واقعا لذت می برم که اینجا هستم تا جواب شما را بدهم. این بخشی از کار من است. هم در برد ها و هم در باخت ها من را اینجا می بینید. مسئولیت هر چه در زمین است با من است. گاهی خوب می گردد و گاهی نه. باید بررسی کنیم تا اتفاقات بد تکرار نگردد. در همین بازی هم خوب بودیم و هم بد. این به خاطر کیفیت بازیکنان حریف هم هست.

*پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد. ما 2 بر صفر را برگرداندیم و خیلی از تیم ها نمی توانند این کار را انجام دهند. بازیکنانم خیلی کوشش کردند و با کوشش خود نتیجه را برگرداندند. پرسپولیس در نیمه اول 2 ضربه به سمت دروازه ما زد و 2 گل به ثمر رساند!

*فکر نمی کنم بخاطر عدم تمرکز گل خوردیم، شاید اشتباه از سوی بازیکنان اتفاق افتاده است. ما خیلی خوب بازی کردیم. شما به نتیجه نگاه می کنید، اما برای من مسائل دیگر مهم است. دوست ندارم ببازم. تماشاگران امروز با تماشا این بازی لذت بردند. ما با این نوع بازی خیلی از بازی ها را می توانیم برنده باشیم. کسانی که بازی امروز را تماشاد از آن لذت بردند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 29404

به "خمز: پرسپولیس با 3 ضربه به چارچوب 3 گل زد، هیچ تاکتیک ویژه ای قبل از بازی نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خمز: پرسپولیس با 3 ضربه به چارچوب 3 گل زد، هیچ تاکتیک ویژه ای قبل از بازی نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید