دانشور: اگر در کمپ UCI باشم، می توانم سهمیه المپیک بگیرم

به گزارش دَبی بلاگ، رکابزن ملی پوش ایران بیان کرد در صورت حضور دوباره در کمپ تمرینی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری می تواند سهمیه المپیک 2020 را بگیرد.

دانشور: اگر در کمپ UCI باشم، می توانم سهمیه المپیک بگیرم

به گزارش خبرنگاران، محمد دانشور رکابزن طلایی ایران در بازی های آسیایی 2014، پس از اینکه در جاکارتا نتوانست نتیجه قابل قبولی بگیرد و دستش از کسب مدال کوتاه ماند، این شانس را به دست آورد که در کمپ تمرینی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI) در سوئیس زیر نظر مکلین مربی انگلیسی تمرین کند. اکنون این رکابزن پس از این کمپ باید آماده حضور در قهرمانی آسیا 2019 باشد که 18 تا 23 دی در اندونزی برگزار می گردد.

دانشور در مصاحبه با خبرنگاران در باره تمریناتی که در این کمپ داشت، اعلام کرد: حضور من در کمپ اتحادیه جهانی دوچرخه سواری حدودا 48 روز بوده و با توجه به اینکه روند پیشرفتم مثبت بوده و از زمانی که به این کمپ آمدم پیشرفت داشتم، بنابراین نظر مربی هم مثبت است از این رو احتمال اینکه دوباره به این کمپ دعوت شوم بسیار زیاد است. چون هفته به هفته دارم پیشرفت می کنم.

دانشور در مورد کوشش برای کسب سهمیه المپیک نیز گفت: به المپیک هم فکر می کنم. اگر دوباره در این کمپ حضور پیدا کنم، با شرکت در مسابقات مختلف می توانم برای کسب سهمیه المپیک بهترین نتایج را بگیرم. اینجا امکانات متفاوتی دارد و با تمرین کردن با این امکانات می توان سهمیه المپیک گرفت. متاسفانه در ایران ما این امکانات را نداریم که مهمترین آن پیست چوبی است تا در هر شرایط آب و هوایی تمرین کنیم.

او در مورد حضور در قهرمانی آسیا نیز گفت: در حال حاضر آمادگی خیلی خوبی دارم و فکر می کنم در قهرمانی آسیا نتایج خیلی خوبی بگیرم چون تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام.

فیلم تمرینی دانشور در کمپ اتحادیه جهانی دوچرخه سواری:

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 57

به "دانشور: اگر در کمپ UCI باشم، می توانم سهمیه المپیک بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشور: اگر در کمپ UCI باشم، می توانم سهمیه المپیک بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید