درگیری فیزیکی دوبارهِ سجاد غریبی، هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی

به گزارش دَبی بلاگ، روز گذشته بود که سجاد غریبی، مشهور به هالک ایرانی ویدیویی تازه در صفحه شخصی اش منتشر کرد که نشان می داد، بار دیگر او و جومانوف آلمات باخیتوویچ یا همان گوریل قزاقستانی، هنگام وزن کشی با یکدیگر درگیر شده اند و این درگیری به زد و خورد فیزیکی هم کشیده است.

درگیری فیزیکی دوبارهِ سجاد غریبی، هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی

به گزارش خبرنگاران، پیش از این هم در نخستین ملاقات که هفته گذشته انجام شد، ویدیو هایی از زد و خورد سجاد غریبی و جومانوف آلمات باخیتوویچ منتشر شده بود. ویدیو هایی که با واکنش گسترده کاربران خبرنگاران و کاربران فضای مجازی روبرو شد.

در ویدیوی تازه هم، ابتدا گوریل قزاقستانی و بعد هالک ایرانی برای وزن کشی روی ترازو می فرایند. سپس این دو روبروی یکدیگر قرار می گیرند، تا دوربین های حاضر در مراسم لحظه درگیری مجدد آن ها را به ثبت برسانند. درگیری آغاز می گردد و سجاد غریبی و جومانوف آلمات باخیتوویچ به جان یکدیگر می افتند.

در میانه زد و خورد نیز بعضی حاضران فارسی زبان با خنده و شوخی می گویند، که درگیری را تمام کنید. به نظر می رسد که آن ها از همراهان سجاد غریبی هستند. دیالوگ هایی که به اعتقاد کاربران، شائبه نمایشی بودن این درگیری ها را بیشتر می نماید.

حالا هم قرار است این دو پس از حدود پنج ماه رجزخوانی در فضای مجازی، ساعت دوازده امشب 31 جولای (یکشنبه 9 مرداد) در یک مسابقه آنلاین در چارچوب مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) تحت نام Battle of the Giants در دبی روبروی یکدیگر قرار بگیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مرداد 1401 بروزرسانی: 12 مرداد 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 26214

به "درگیری فیزیکی دوبارهِ سجاد غریبی، هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری فیزیکی دوبارهِ سجاد غریبی، هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید