زیدان: لغو بازی های لالیگا به خاطر کرونا اتفاق خوبی نخواهد بود، حق هیچ گونه لغزشی را نداریم

به گزارش دابی بلاگ، زین الدین زیدان ادعا کرد دیگر هیچ گونه لغزشی از سوی شاگردانش را نمی پذیرد.

زیدان: لغو بازی های لالیگا به خاطر کرونا اتفاق خوبی نخواهد بود، حق هیچ گونه لغزشی را نداریم

به گزارش دابی بلاگ، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در خانه رئال بتیس در هفته جاری رقابت های لالیگا از انتظارش برای کسب رجحان سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: بعد از عمل جراحی جویای حال ازار بودم. بلافاصله بعد از مصدومیت، حال او خوب نبود اما بعد از عمل جراحی خوبی که داشت حالا کمی آینده را روشن تر می بیند. امیدوارم زودتر برگردد. ادن حس خوبی دارد. عمل جراحی دقیقا همان طور که جراح پیش بینی نموده بود، خوب پیش رفته است. او از عمل جراحی راضی بود و من نمی توانم چیزی در خصوص مدت زمان دقیق دوری اش از میادین بگویم. نمی دانم آیا قبل از خاتمه فصل به میادین بازخواهد گشت یا نه. منتظرم او را ببینم و امیدوارم قبل از خاتمه فصل فرصت بازی را برای ما پیدا کند. باید بتیس را ببریم چون دیگر حق هیچ گونه لغزشی را نداریم.

زیدان درباره ویروس کرونا اضافه کرد: افراد زیادی هستند که به ما می گویند چه کار کنیم و چه کار نکنیم. به کسانی که اطلاعاتی در خصوص این ویروس دارند، اعتماد می کنیم. متاسفانه این ویروس در حال حاضر همه جا پخش شده و مردم از آن می ترسند. ما هم دقیقا نمی دانیم چه خبر است و به همین خاطر کسب اطلاعات از پزشکان مهم است. اینکه احتمالا روزی برسد که بازی ها لغو شوند، خوب نیست، چون آماده هستیم. در فرانسه و ایتالیا شاهد لغو بازی ها بودیم و ممکن است در اسپانیا هم این اتفاق رخ دهد. باید کاری که به ما گفته می گردد را انجام دهیم.

او در خاتمه اضافه کرد: هرکسی سعی می نماید کار خود را به نحو احسن انجام دهد. در نهایت همه آزاد هستند تا عقاید خود را در خصوص مسائل تعیین بیان نمایند. وقتی بازی آغاز می گردد، نمی توانیم تنش ها و احساسات شخصی را کنترل کنیم. هرکس وظایف خود را دارد. من نخواهم گفت چه چیزی درست و چه چیز غلط است چون تجارب هرکس با دیگری متفاوت است. نمی گویم رفتار سارابیا، یاری مربی بارسلونا در ال کلاسیکو درست بود یا نه. هرکس هرطور تشخیص دهد مناسب است، رفتار می نماید و من هم به اندازه کافی نگرانی های خودم را در خصوص شغلم دارم. درون زمین واکنش نشان می دهم و هرکسی می تواند نظر خودش را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 6327

به "زیدان: لغو بازی های لالیگا به خاطر کرونا اتفاق خوبی نخواهد بود، حق هیچ گونه لغزشی را نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: لغو بازی های لالیگا به خاطر کرونا اتفاق خوبی نخواهد بود، حق هیچ گونه لغزشی را نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید