فعالیت شبانه فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی های میبد تا اطلاع ثانوی

به گزارش دابی بلاگ، خبرنگاران/یزد فرماندار میبد با اشاره به تشدید محدودیت ها جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان، گفت: تا اطلاع ثانوی تمام فروشگاه های مواد غذایی، سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها تنها در طول شب مجاز به فعالیت هستند.

فعالیت شبانه فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی های میبد تا اطلاع ثانوی

حسین فلاح در این باره گفت: در راستای کنترل و پیشگیری بیشتر شیوع ویروس کرونا، تمام فروشگاه های عرضه مواد غذایی، سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها از امروز پنجشنبه مورخ 1399/01/07 تا اطلاع ثانوی در طول روز تعطیل و فقط از ساعت 23 الی 8 صبح مجاز به فعالیت هستند.

وی گفت: این تصمیم با تصویب شورای تامین شهرستان و در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس و کاهش ترددهای غیرضروری شهروندان اتخاذ شده است.

فرماندار میبد توضیح داد: واحدهای صنفیِ قصابی، مرغ و ماهی و نانوایی در طولِ روز و مطابق قبل به فعالیتِ خود ادامه می دهند و مابقی واحدهای صنفی در صورت هر گونه تخطی از دستورات شورای تامینِ شهرستان با دستورِ دادستانِ محترم پیگیریِ قضایی خواهد شد.

به گزارش دابی بلاگ و به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، با تصویب شورای تامین تمام راههای ورودی به داخل شهرستان میبد مسدود و تردد با اعمال قانونی صورت می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 7009

به "فعالیت شبانه فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی های میبد تا اطلاع ثانوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت شبانه فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی های میبد تا اطلاع ثانوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید