لیست خرید گل محمدی برای پرسپولیس لو رفت

به گزارش دابی بلاگ، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس لیست بازیکنان مد نظرش را برای فصل آینده در اختیار مسئولان باشگاه قرار داده تا زمینه برای تمدید قرارداد آن ها فراهم گردد. این در حالی است که مربیان و مدیران باشگاه با توجه به بازی های باقی مانده همیشه هرگونه لیستی را تکذیب نموده و می نمایند. باید به مسئولان پرسپولیس حق داد که برای حفظ انگیزه بازیکنان تا خاتمه فصل و رقابت های جام حذفی هرگونه لیست جدیدی را تکذیب نمایند، اما گل محمدی نمی خواهد از قافله جابجایی عقب بیفتد.

لیست خرید گل محمدی برای پرسپولیس لو رفت

مسئولان پرسپولیس در نظر دارند برای فصل آینده بازیکنان مد نظر کادر فنی این تیم را در تیم نگه دارند. بر همین اساس گل محمدی لیست بازیکنان مد نظرش را در اختیار مسئولان باشگاه قرار داده تا زمینه تمدید قرارداد آن ها فراهم گردد. شاید برای خیلی ها این پرسش به وجود بیاید که چه نفراتی در سبد خرید یحیی گل محمدی قرار گرفته اند؟ اگر شما هم کنجکاوید گزارش زیر را با این شرح بخوانید که سرمربی پرسپولیس در پُست های دروازه بانی، دفاع میانی، دفاع چپ و راست، هافبک دفاعی و فوروارد دنبال جذب بازیکن است. البته به شرط آنکه بازیکنان مد نظر فعلی خودش در پرسپولیس را حفظ کند.

دروازه بان؛ حامد لک!

گر چه نفراتی همچون امیر عابدزاده، علیرضا حقیقی و محمدرضا اخباری به پرسپولیس پیشنهاد شده اند، اما به نظر می رسد شانس حامد لک برای پیوستن به این تیم بیشتر از بقیه باشد. دروازه بان پرسر و صدای کنونی ماشین سازی تبریز قول داده نیمکت نشین رادو باشد و از حاشیه هم پرهیز کند.

دفاع راست؛ دانیال اسماعیلی فر

سرلیست خرید های فصل آینده پرسپولیس دانیال اسماعیلی فر است. شاگرد سابق یحیی گل محمدی که قادر است به عنوان دفاع، هافبک و حتی وینگر راست بازی کند. او نیم فصل دیگر با ذوبی ها قرارداد دارد، اما می تواند از این تیم اصفهانی جدا گردد.

دفاع چپ؛ سعید آقایی

سعید آقایی مدافع چپ مورد علاقه یحیی گل محمدی است. آقایی چپ پا می خواهد دوباره به پیراهن تیم ملی برسد و تصور می نماید راه میانبر همین تیم پرسپولیس باشد؛ معامله ای برد- برد!

دفاع وسط؛ محمدحسین مرادمند!

لطفاً تعجب نکنید! پرسپولیس 3 دفاع وسط با تجربه به اسامی سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده را در اختیار دارد، اما اخباری به گوش می رسد که ممکن است نفر سوم به لیگ ستارگان قطر کوچ کند. در این صورت محمدحسین مرادمند بهترین جانشین برای شجاع خلیل زاده در پرسپولیس خواهد بود. چرا؟ باید از خود یحیی گل محمدی پرسید که اعتقاد زیادی به شاگرد سابق خودش دارد.

هافبک دفاعی؛ مهدی مهدی پور

شاید باور نکنید، اما شاگردان قدیمی سرمربی پرسپولیس به شوخی از مهدی مهدی پور به عنوان پسر یحیی یاد می نمایند! گل محمدی اعتقاد فراوانی به سبک بازی هافبک دفاعی فعلی ذوب آهن اصفهان دارد. مهدی مهدی پور توانسته به عنوان شاگرد یحیی گل محمدی 2 مرتبه قهرمان جام حذفی و یک بار هم فاتح سوپرجام کشور گردد. گفته می گردد صحبت های مقدماتی در این رابطه انجام و توافقاتی نیز حاصل شده است.

فوروارد

شاید مهم ترین دغدغه یحیی گل محمدی در خط حمله باشد. قرارداد علی علیپور با پرسپولیس در سرانجام فصل جاری به اتمام می رسد و او هنوز آن را تمدید نکرده است. کریستین اوساگونا و مهدی عبدی هم قادر نیستند نفر اول خط حمله تیم مدافع قهرمانی باشند. شهریار مغانلو گزینه مورد نظر یحیی گل محمدی نیز ظاهراً راهی لیگ پرتغال خواهد شد و عیسی آل کثیر هم از قرار معلوم در مدار سرمربی پرسپولیس نیست. پیدا کردن مهاجمی ششدانگ و گلزن واقعاً در فوتبال ایران سخت است و به همین خاطر هم یحیی گل محمدی هنوز نتوانسته گزینه ای در نظر بگیرد.

نکته؛ گفتنی است هر تیمی می تواند 6 بازیکن بزرگسال جذب کند و لیست مورد اشاره در صورت جدایی مهدی ترابی، بشار رسن، علی علیپور یا احمد نوراللهی ممکن است دستخوش تغییرات جدیدی گردد.

منبع:خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 11107

به "لیست خرید گل محمدی برای پرسپولیس لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست خرید گل محمدی برای پرسپولیس لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید