لیگ برتر فوتبال، استقلال با سوخت گیری از نفت و عبور از تراکتور به استقبال العین رفت

هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال با پیروزی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان به خاتمه رسید.

لیگ برتر فوتبال، استقلال با سوخت گیری از نفت و عبور از تراکتور به استقبال العین رفت

به گزارش خبرنگاران، دیدار دو تیم استقلال و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت 18:30 امروز (آدینه) در استادیوم آزادی برگزار گردید که تیم استقلال در این بازی با نتیجه یک بر صفر به رجحان رسید. علی کریمی در دقیقه 9 گل رجحان استقلال را وارد دروازه نفت مسجدسلیمان کرد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، پژمان منتظری، خسرو حیدری (فرشید باقری-88)، امید نورافکن، علی کریمی، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان (همام طارق-73)، آیاندا پاتوسی، گادوین منشا (مرتضی تبریزی-63) و اسماعیل گونکالوس (ایسما).

ترکیب نفت مسجدسلیمان: مهرداد طهماسبی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، اسماعیلی شریفات (محمد شادکام-60)، حیکم نصاری، عباس عسگری (میلاد میداوودی-72)، سیدمحمد حسینی، یوسف وکیا، علیرضا علیزاده، محمد پاپی و فرشید پاداش (هیثم هاشمی زاده-64).

داور: علی صفایی

نیمه اول:

دقیقه 8: ایسما با پاسی که به به پاتوسی داد، این بازیکن را در موقعیت خوبی قرار داد که شوت مهاجم استقلال را مهرداد طهماسبی راهی کرنر کرد.

دقیقه 9: ایسما با حرکتی تکنیکی وارد محوطه جریمه شد و با ارسالی به دهانه دروازه نفت مسجدسلیمان باعث گلزنی علی کریمی شد.

دقیقه 15: داریوش شجاعیان می توانست بار دیگر استقلال را به گل برساند، اما طهماسبی با خروجی به موقع مانع از انجام این کار شد.

دقیقه 17: فرشید پاداش در حمله ای سریع به سمت دروازه استقلال می توانست برای نفت مسجدسلیمان گلزنی کند که مدافعان آبی پوش مانع او شدند.

دقیقه 20: نفت مسجدسلیمان صاحب موقعیت گلزنی شد که سیدحسین حسینی با خروج از دروازه، اجازه کار را به بازیکنان این تیم نداد.

دقیقه 25: کرنری برای استقلالی ها ایجاد شده بود که ارسال پاتوسی ضربه سر محمد دانشگر را به همراه داشت، توپ اول دفع شد تا در برگشت بازهم دانشگر ضربه ای را با پا به سمت دروازه بزند، اما توپ او به تیر دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

دقیقه 29: بازهم فرشید پاداش بود که می توانست برای نفت مسجدسلیمان گلزنی کند، اما شوتی که این بازیکن به سمت دروازه استقلال شلیک نموده بود، بسیار آرام بود تا حسینی کار سختی برای مهار توپ نداشته باشد.

دقیقه 37: ارسال ایسما به محوطه جریمه استقلال با ضربه گادوین منشا همراه بود که بازهم طهماسبی مانع گلزنی شد و توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 40: حرکات تکنیکی ایسما و همکاری او با پاتوسی در نهایت باعث شد توپ پشت محوطه جریمه به علی کریمی برسد، اما شوت هافبک استقلال از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: حکیم نصاری بازیکن نفت مسجدسلیمان پشت محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد و روی زمین افتاد که داور مسابقه حرکت او را شبیه سازی تشخیص داد و او را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 44: امید نورافکن از داور مسابقه کارت زرد دریافت گرفت.

نیمه دوم:

دقیقه 47: ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود نفت مسجد سلیمان با شوت عباس عسگری با فاصله اندک از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 57: یک و دوی ایسما و پاتوسی پشت محوطه جریمه نفت مسجد سیلمان، ایسما را در موقعیت تک به تک با دروازه بان نفت قرار داد که ضربه بازیکن استقلال به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

دقیقه 63: شوت گادوین منشا از کناره دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 65: شوت سرکش حکم نصاری با اختلاف زیاد از روی دروازه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه 80: هیثم هاشمی زاده روی غفلت مدافعان استقلال در فرصتی عالی و تک به تک با سید حسین حسینی نهاده شد که حسینی توپ را گرفت.

دقیقه 81: ضربه سر ایسما روی ارسال علی کریمی از بالای دروازه نفتی ها به بیرون رفت.

دقیقه 84: حرکت ترکیبی، هماهنگ و زیبایی بازیکنان استقلال مرتضی تبریزی را در فرصتی مناسب قرار داد اما ضربه این بازیکن هم به کنار دروازه رفت.

دقیقه 88: ضربه ایسما از روی خط شش قدم محوطه جریمه با برخورد به طهماسبی راهی کرنر شد.

دقیقه 90: پاسکاری خوب بازیکنان استقلال می رفت بار دیگر بازیکنان این تیم را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما مدافعان نفت توپ را قبل از رسیدن به مهاجمان استقلال دور کردند.

به گزارش خبرنگاران شاگردان وینفرد شفر با رجحان در این مسابقه 40 امتیازی شدند و بالاتر از تراکتورسازی در صندلی سوم جدول نهاده شدند.

استقلال پس از این مسابقه باید روز سه شنبه 21 اسفندماه در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین امارات برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، استقلال با سوخت گیری از نفت و عبور از تراکتور به استقبال العین رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، استقلال با سوخت گیری از نفت و عبور از تراکتور به استقبال العین رفت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید