ماشین سازی و بادران محکوم شدند

به گزارش دابی بلاگ، کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه های ماشین سازی تبریز و بادران تهران را با شکایت بازیکنان پیشین تیم های فوتبال این باشگاه، محکوم کرد.

ماشین سازی و بادران محکوم شدند

از وبلاگ رحیمی دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش دابی بلاگ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون، آرای خود را درباره تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به بعضی باشگاه ها به توضیح زیر اعلام نمود:

با توجه به شکایت رضا خالقی فر از باشگاه ماشین سازی تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ چهار میلیارد و 600 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 82 میلیون و 900 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پی شکایت علی خماند از فرید بهزادی کریمی، بازیکن صنعت نفت آبادان کمیته شرایط پس از آنالیز پرونده اعلام نمود این بازیکن به پرداخت مبلغ 560 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ 11 میلیون و 200 هزار ریال در حق علی خماند محکوم شد.

براساس رای صادر شده در پرونده شکایت حسین بهاروند از باشگاه بادران تهران، این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ 210 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ چهار میلیون و 200 هزار ریال بابت هزینه دادرسی شد. همچنین خواسته خواستار را نسبت به مازاد مبلغ 210 میلیون ریال رد کرد.

در پرونده شکایت امیرحسین نوروزی از باشگاه رایکای بابل، کمیته شرایط دعوای خواستار را با توجه به عدم وجود هرگونه قراردادی با باشگاه واسطه فی مابین طرفین، مردود و قابل رسیدگی نمی داند.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ، در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 4649

به "ماشین سازی و بادران محکوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین سازی و بادران محکوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید