مجیدی: به هیچکس اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد، وزارت ورزش به خاطر 2 تغییر پدرمان را درآورد!، قایدی دربی باز است

به گزارش دَبی بلاگ، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دربی تهران از دخالت های برخی از عوامل وزارت ورزش و جوانان در امور این تیم به شدت انتقاد کرد.

مجیدی: به هیچکس اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد، وزارت ورزش به خاطر 2 تغییر پدرمان را درآورد!، قایدی دربی باز است

به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در هفته بیست وسوم لیگ برتر فوتبال گفت: فردا بازی سخت و حساسی داریم. هفته پیش با وجود اینکه بازی خوبی انجام دادیم، موقعیت داشتیم و می توانستیم برنده باشیم، اما شکست خوردیم. الان شرایط جدول به گونه ای است که باید دربی را ببریم تا در کورس باقی بمانیم.

قایدی دربی باز است

وی درباره اینکه در گذشته یکی از دربی بازها بوده است و امروز چه بازیکنی مانند او چنین شرایطی دارد، گفت: مهدی قایدی.

برای فصل بعد تیمی می بندم که همه از دیدن بازی هایش لذت ببرند

مجیدی در ادامه انتقاداتش از عملکرد آبی پوشان در نقل وانتقالات شرح داد: صحبت من بیشتر درباره ساختار باشگاه بود. تیم پرسپولیس براساس تفکراتش بسته شده است. در استقلال دو سال پیاپی است که تیم با نظر سرمربی بسته نمی شود. بازیکنانی که الان داریم بد نیستند، اما در یک پست پنج بازیکن داریم و در پستی دیگر بازیکنی مصدوم شود، جایگزین نداریم و همین موضوع باعث می شود ترکیب اصلی ثبات نداشته باشد. بهتر است یک تیم براساس تفکرات مربی بسته شود. ما در حال حاضر بازیکنان خوب و باکیفیتی داریم. قول می دهم برای فصل آینده یک تیم بسیار خوب ببندم که همه از دیدن بازی هایش لذت ببرند و همان تیمی شود که هواداران دوست دارند.

تمرکز داشته و باهوش باشیم، می توانیم دربی را ببریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال استراتژی تیمش برای دیدار فردا مقابل پرسپولیس را اینطور تشریح کرد: استراتژی ما این است که برای ماندن در کورس قهرمانی باید طوری بازی کنیم که ببریم. این کار نیاز به تمرکز بالا دارد. پرسپولیس تیم خوبی است و از کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی بهره می برد. اگر تمرکز داشته و باهوش باشیم، می توانیم برنده دربی باشیم.

یک پزشک تیمم را در آسیا نجات داد

وی در واکنش به طرح این موضوع که تیمش در لیگ قهرمانان آسیا در برخی از بازی ها با ریسک بالایی بازی می کرد و آیا فردا احتمال دارد چنین اتفاقی بیفتد، گفت: درست است. بازی ها در آسیا هر سه روز یک بار برگزار می شد و تیم ما از بازی سوم تحلیل رفت. ما امکانات تیم های عربی برای ریکاوری را نداشتیم. با پزشکی در زمان حضورم در تیم فوتبال امید آشنا شده بودم و نمی دانم ایشان را حمید استیلی آورده بود یا فرد دیگری، اما از او خواستم به اردوی استقلال بیاید. ایشان با هزینه شخصی به عربستان آمد و داروهایی با قیمت بالا آورد و تیمم را نجات داد. طبیعی بود تیم ما از نظر بدنی اُفت کند و خسته شود و کیفیتش پایین بیاید، اما با این شرایط باهوش هم بودیم، چون می دانستیم با دریافت یک امتیاز از الاهلی عربستان در بازی برگشت و پیروزی در بازی آخر مرحله گروهی صعود خواهیم کرد.

برای برطرف نقاط ضعف تیم وقت گذاشتم

مجیدی در خصوص مسائل خط دفاعی استقلال در دیدارهای گذشته یادآور شد: مشکل بحث دفاع تیمی است نه فردی. در هفته گذشته روی این موضوع وقت گذاشتم تا نقاط ضعف تیم برطرف شود.

بعد از دربی مفصل درباره برخی مسائل صحبت می کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه چه انتقادی از مدیریت این باشگاه دارد، گفت: دوست ندارم تمرکز من و بازیکنان قبل از دربی به هم بخورد. بعد از دربی مفصل درباره برخی مسائل صحبت خواهم کرد. در این مدت تصمیم گرفته بودم کمتر صحبت کرده و سکوت کنم تا تمرکز خودم و بازیکنان به هم نخورد، اما ظاهراً هر چقدر سکوت کنیم، کارهایی می کنند که صحبت هایی انجام دهیم. به من گفتند دکتر تیمم که شب گذشته وارد ایران شده است، روی نیمکت ننشیند. من با این دکتر در تیم فوتبال امید آشنا شدم و دوست من نبوده است که مخالفت می کنند.

فردا تیمم را مثل مرد به زمین می فرستم

مجیدی ادامه داد: من از این دکتر خواهش کردم که به تیم ما بیاید، چون به خاطر رعایت برخی مسائل شغلی نگفتم پزشک قبلی چه بلایی سر تیمم در عربستان آورد. امروز به من گفتند هراتیان اجازه نمی دهد پزشکی که می خواهیم، روی نیمکت بنشیند. نه پرسپولیس و نه یحیی گل محمدی نیازی به این کارها ندارند. فردا تیمم را مثل مرد به زمین می فرستم و بدانید تمرکز من به هم نمی خورد.

هراتیان چه کاره است که برای نیمکت ما تصمیم می گیرد؟!

مجیدی با انتقاد از دخالت افراد مسئول در وزارت ورزش و جوانان در امور باشگاه استقلال گفت: خواستیم مسئول رسانه باشگاه را عوض کنیم، گفتند شخصی به نام مبین در وزارت ورزش مخالف است! او چه کاره است که درباره امور باشگاه استقلال نظر می دهد؟! همین کارها را کرده اند که دلال ها تیم را می بندند. هراتیان چه کاره است که برای نیمکت ما تصمیم می گیرد؟ هراتیان که سهل است، به بزرگ تر از او نیز اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد. چطور این پزشک در تیم فوتبال امید مجوز داشته است که روی نیمکت بنشیند، اما امروز ایفمارک مدارک او را تأیید نمی کند؟! مدارک این پزشک را که در عربستان کنار تیم ما حضور داشت، AFC تأیید کرد، اما سازمان لیگ و ایفمارک ما تأیید نمی کنند!

به هیچکس اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد

این کارها زشت است و دوره اش گذشته.، وی با بیان این جمله اظهار داشت: اجازه دهید تیم ها جوانمردانه بازی کنند. دو تغییر در تیم انجام دادیم، وزارت ورزش پدرمان را درآورد. اجازه نمی دهیم کسی درباره استقلال تصمیم بگیرد یا حاشیه ای برای مربی و بازیکنان قبل از بازی ایجاد شود. مدارک این پزشک را تأیید نکردند، چون پزشک ایفمارک را که کیفتیش پایین و در حد استقلال نبود، بیرون کردم. سرمربی به غیر از سرپرست که باشگاه انتخاب می کند، اختیار دارد در خصوص رسانه، تیم پزشکی و ... تصمیم بگیرد. به هیچکس اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد.

دربی را نمی توان پیش بینی کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه نشست خبری خود درباره پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت: دربی را واقعاً نمی توان پیش بینی کرد. چیزی که در ذهنم هست بازی زیبا از طرف خودمان و پرسپولیس است و امیدوارم هواداران از دیدن دربی لذت ببرند.

هر کسی را در ترکیب بگذاریم با تمام وجودش بازی می کند

مجیدی در واکنش به مصدومیت برخی از بازیکنان پرسپولیس و غیبت احتمالی آنها شرح داد: ما هم آرش رضاوند را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم، متین کریم زاده مصدوم است و آخرین شرایط فرشید اسماعیلی در تمرین امروز بررسی می شود. مطمئنم هر کسی را در ترکیب بگذاریم با تمام وجودش بازی خواهد کرد، چون این مسئله را در چهره بازیکنان دیدم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه نظری درباره سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس دارد، گفت: ترجیح می دهم در خصوص تیم حریف و بازیکنانش صحبت نکنم.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 17642

به "مجیدی: به هیچکس اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد، وزارت ورزش به خاطر 2 تغییر پدرمان را درآورد!، قایدی دربی باز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: به هیچکس اجازه نمی دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد، وزارت ورزش به خاطر 2 تغییر پدرمان را درآورد!، قایدی دربی باز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید