محبوب ترین ایموجی های سال 2021

به گزارش دَبی بلاگ، هر ساله و در اوایل ماه دسامبر (آخرین ماه سال میلادی)، موسسه The Unicode Consortium آمار های مختلفی را در مورد ایموجی ها منتشر می نماید که محبوب ترین ایموجی ها در هر سال یکی از آنهاست. بر اساس آمار تازه این موسسه، ایموجی اول این لیست از سال 2019 بدون تغییر در جای خود واقع شده است، اما در امسال تغییراتی در محبوبیت بقیه ایموجی ها اتفاق افتاده است.

محبوب ترین ایموجی های سال 2021

به گزارش خبرنگاران، کنسرسیوم یونیکد، یک سازمان غیرانتفاعی است که مسئول دیجیتالی کردن زبان های دنیا است. این بدان معناست که این موسسه مسئولیت رسیدگی به Emoji را به عنوان زبانی که بیش از 92 ٪ از جمعیت دنیا از آن استفاده می نمایند، نیز برعهده دارد. این کنسرسیوم روز دوم ماه دسامبر سال 2021، لیست ده ایموجی محبوب دنیا در این سال را منتشر کرد.

این لیست هر سال به عنوان خبری سرگرم نماینده در سراسر دنیا بازتاب می یافت، اما گزارش امسال به ویژه قابل توجه است، زیرا کنسرسیوم یونیکد این لیست را در سال 2020 انجام نداد؛ بنابراین این اولین بار از سال 2019 است که ما توانستیم مجدداً این داده های سرگرم نماینده را ببینم. بر همین اساس می توانید 10 ایموجی محبوب سال 2021 دنیا را در تصویر زیر مشاهده کنید و آن را با لیست سال 2019 مقایشه کنید.

جالب اینجاست که شماره یک پرطرفدارترین ایموجی سال 2021 همچون سال 2019 همان چهره با اشک شوق است. طبق داده ها، این ایموجی در دو سال گذشته به سختی رتبه خود را به گزینه دیگری داده است. به طور مشابه، شکلک دوم - قلب قرمز - به سختی تغییری در استفاده مشاهده کرد. با این حال، بقیه اعضای ترکیب شاهد تغییراتی هستند. قابل ذکر است، دو قلب از رتبه هفتم در سال 2019 شاهد سقوط چشمگیری بوده و حتی در سال 2021 اصلاً در بین ده ایموجی برتر ظاهر نشد. در همین حال، انگشت شست رو به بالا از رتبه دهم به رتبه چهارم صعود کرد.

جدای از ده ایموجی برتر سال 2021، کنسرسیوم یونیکد حجم زیادی از داده های مربوط به استفاده از سیستم ایموجی را در امسال نیز منتشر کرد. شما می توانید تمام داده ها را در اینجا ببینید، اما ما نکات جالب آن را در زیر برای شما خلاصه نموده ایم:

- پر استفاده ترین ایموجی مربوط به لباس، تاج است.

- برای حیوانات، محبوب ترین ایموجی پروانه است.

- ایموجی های مختلف گل، بر هر دو دسته حیوانات و طبیعت تسلط دارند. این احتمالاً به علت جذابیت گسترده و قابلیت های استفاده متعدد آن ها است.

- کم محبوب ترین دسته ایموجی ها پرچم ها هستند و کم محبوب ترین زیرشاخه پرچم ها نیز پرچم های کشور ها است. مردم در کل به پرچم اهمیت نمی دهند.

منبع: androidauthority

ترجمه: مصطفی جرفی-خبرنگاران

منبع: فرارو
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 23294

به "محبوب ترین ایموجی های سال 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوب ترین ایموجی های سال 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید