محمدیاری: سازوکار افزایش تعرفه های پزشکی به گونه ای باشد که دو طرف ضرر نکنند

به گزارش دَبی بلاگ، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید در قضیه افزایش تعرفه های پزشکی با حساسیت بیشتری عمل کند تا اقشار آسیب پذیر جامعه کمتر آسیب ببینند، گفت: باید سازوکاری تعریف گردد که دو طرف ضرر نکنند.

محمدیاری: سازوکار افزایش تعرفه های پزشکی به گونه ای باشد که دو طرف ضرر نکنند

حسن محمدیاری در گفت و گو با خبرنگاران در رابطه با درخواست اخیر رئیس سازمان نظام پزشکی مبنی بر افزایش 60 درصدی تعرفه های پزشکی برای سال 1401، بیان نمود: تعرفه های پزشکی مانند سایر تعرفه های خدماتی بالاخره مشمول افزایش خدمت و تعرفه هستند، اما با توجه به وضعیتی که مردم تحت فشار هستند و مراجعات آنها هم به حوزه پزشکی خیلی زیاد است، فکر نمی کنم این جهش تعرفه خیلی مناسب باشد چرا که مردم توان پرداخت این تعرفه ها را ندارند.

وی در ادامه مطرح کرد: به نظرم دولت باید مقداری در این قضیه با حساسیت بیشتری عمل کند تا اقشار آسیب پذیر جامعه و کسانی که درگیر هستند کمتر آسیب ببینند.

نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در رابطه با افزایش تعرفه های پزشکی باید سازوکاری تعریف گردد که دو طرف ضرر ننمایند، گفت: به هر حال وقتی مردم توان اقتصادی نداشته باشند، قطعا این امکان برای آنها وجود ندارد که بتوانند به مراکز پزشکی و پزشکان متخصص مراجعه نمایند، بنابراین باید سازوکاری تعریف گردد که دو طرف ضرر ننمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 24524

به "محمدیاری: سازوکار افزایش تعرفه های پزشکی به گونه ای باشد که دو طرف ضرر نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدیاری: سازوکار افزایش تعرفه های پزشکی به گونه ای باشد که دو طرف ضرر نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید