معماری داخلی ویلا: معرفی منطقه ها بکر شمالی برای اجاره ویلا در تعطیلات آخر هفته

به گزارش دَبی بلاگ، اگر هزاران بار به شمال ایران سفر نموده باشید باز هم جذابیت هایی برای ما خواهد داشت. شمال کشور ما همواره مناطقی تازه و بکر برای عرضه به گردشگران خود دارد.

معماری داخلی ویلا: معرفی منطقه ها بکر شمالی برای اجاره ویلا در تعطیلات آخر هفته

جهت دریافت خدمات معماری داخلی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

منطقه ها بکر به منطقه های گفته می گردد که ترکیب و ساختار آن هیچ تغییری ننموده باشد. دست نخورده بودن منطقه ها خود یکی از زیبایی ها در صنعت گردشگری خواهد بود. این صنعت در راستای حفظ و نگهداری از جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار کوشش می نماید.

دریاچه سد دریوک؛ چالوس

شهر چالوس همچنان زیبایی هایی برای گشت و گذار و سرگرمی دارد. یکی از این زیبایی ها دریاچه دریوک است. آب این دریاچه شیرین است و وسعتی نزدیک به یک هکتار دارد. دریاچه سد دریوک چالوس روبه روی دره ولی آباد هزار چم واقع شده است.

عمق این دریاچه 5 متر به ثبت رسیده است. تمامی اطراف دریوک را مراتع و مرغزارها پوشانده است. در این دریاچه زیبا پرندگان بومی و وحشی زیادی سکونت دارند. فصل زمستان پرندگان مهاجر نیز به این دریاچه می آیند. غاز و مرغابی گونه های مهاجر این دریاچه هستند.

دریاچه دریوک در دامنه کوه دال کمر قرار گرفته و اقلیم مناسبی دارد. دریاچه منظره زیبایی رو در اطراف و گوشه و کنار خود دارد. دریاچه بدون هیچ تغییری سالیان سال است که به همین گونه وجود داشته است. شهر چالوس برای اجاره ویلا شهر مناسب و زیبایی است. امکان را سایت سایت جاباما برای شما ایجاد نموده است. برای بازدید از دریاچه دریوک هر زمان اراده کنید به راحتی از اقامتگاهی که در سایت جاباما رزرو نموده اید به این منطقه بکر و زیبا خواهید رسید.

اطراف دریاچه دشت وسیعی به نام همان دریاچه وجود دارد. این دشت و دریاچه ساعات خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. دریاچه و دشت دریوک در فصل پاییز و زمستان هم زیبا است. این فصل دریاچه دریوک چالوس را از دست ندهید.

آبشار سیاسرت؛ رامسر

شهر رامسر همواره برای گردشگران جاذبه داشته است. این شهر در استان مازندران و در غرب استان قرار گرفته است. یکی از جاذبه های طبیعی و بکر این شهر زیبا آبشار سیاسرت بوده است. آبشار در جنوب رامسر واقع شده است.

شهر رامسر شاداب و سرزنده است. آبشار سیاسرت رامسر نیز از این قاعده مستثنی نبوده و سرچشمه زندگی و حیات است. اطراف آبشار منطقه ها زیبا بسیار دیده می گردد. طبیعت اطراف آبشار خود به تنهایی جاذبه و منطقه گردشگری برای مسافران است.

از سایت جاباما می توانید به راحتی رزرو کنید. وقتی ویلای زیبای خود را تحویل گرفتید کمی استراحت کنید و هر زمان خستگی شما برطرف شده بود برای بازدید از آبشار راهی شوید. یکی از خدماتی که از سایت جاباما می توانید درخواست داشته باشید رزروهای آنی سایت است. با وجود این خدمات شما اگر با یک برنامه بداهه راهی سفر شده باشید خصوصا آخرین روزهای هفته، دست خالی نخواهید بود.

برای اینکه خود را به آبشار سیاسرت برسانید باید به سمت جاده اصلی جنت رودبار رهسپار شوید. سیصد متر پایین تر از جاده یک راستا برای رسیدن به آبشار قرار گرفته است. باید خدا را بابت این همه زیبایی و نعمت که به ما داده است شکر کنیم. آبشار سیاسرت قسمتی از رودخانه چالک است. منظره ها زیبایی این آبشار هوش از سر هر بیننده ای خواهد برد.

روستای اسب چین؛ سلمان شهر(متل قو)

روزهای آخر هفته روزهای مناسبی برای مسافرت چند روزه و کوتاه است. یکی از این مقصدهای سفر شهر سلمان شهر یا همان متل قو گذشته است. اگر شما نیز متل قو را برای سفر آخر هفته خود انتخاب نموده باشید باید از روستای اسب چین این شهر تماشا کنید. این روستا در شمال سلمان شهر قرار گرفته است.

سایت جاباما در سلمان شهر نیز ویلاهای زیبایی را برای گردشگران تدارک دیده است. یک نگاه ساده به سایت شما را با دنیایی از اقامتگاه روبه رو می نماید. سامانه جاباما بزرگ ترین مرجع رزرو آنلاین اقامتگاه در تمامی ایران است. شما می توانید برای به راحتی به این سایت مراجعه کنید.

روستای اسب چین سلمان شهر به علت وجود دیوارهای سنگی، نام اسب چین را به خود گرفته است. دیوارهای سنگی رشته کوه البرز نمایی از اسب را در خود به نمایش گذاشته است. واژه اسب چین از دو کلمه مجزای اسبه و چین به معنای سفید و دیوار است. در گذر زمان حرف ه از انتهای کلمه اسبه حذف شده است و به صورت امروزی خود درآمده است.

رودخانه ای که در روستای اسب چین جریان دارد یک رود دائمی و پر آب است. این رودخانه از چشمه گوشیر سرچشمه می گیرد. چشمه گوشیر ابتدا از روستای آسمان می گذرد و بعد به این روستای سلمان شهر می رسد.

یکی از دلایلی که این رودخانه را معروف نموده است وجود ماهی در آن است. ماهی سفید معروف ترین نوع ماهی در این رودخانه است. گفتنی است که گفته گردد طعم ماهی این رودخانه به علت وجود جلبک کمی متفاوت خواهد بود.

محصول دیگری که در این روستا می توانید پیدا کنید میوه کیوی است. نزدیک به چهل سال است که این میوه در روستا پرورش داده می گردد. منظره ها زیبا و چشم نواز روستا، مزارع اطراف روستا است. دریا و رودخانه نیز از داخل روستا دیده می گردد که این خود به زیبایی روستا خواهد اضافه نمود.

رزرو آنی جاباما

هر زمان از زندگی خود که تصمیم به یک سفر آنی گرفته باشید با مراجعه به سایت جامع جاباما اقامتگاه مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد. تعطیلات آخر هفته معمولا پیدا کردن و رزرو اقامتگاه کمی سخت خواهد بود. این مشکل با وجود سرویس رزرو آنی در جاباما حل شده است.

مقصد شما هر شهر و روستایی که باشد این سرویس در آن منطقه به شما برترین پیشنهادها را دارد. ویژگی این نوع اقامتگاه ها در سایت جاباما نخواستن تایید از طرف میزبان است. شما با رزرو این دسته سکونتگاه یک ویلا، آپارتمان، بوم گردی و… را در چند دقیقه برای خود انتخاب می کنید.

این سرویس با سیاست سرعت بخشیدن به رزرو اقامتگاه برای مسافران تدارک دیده شده است. با وجود این سامانه شما در کمترین زمان سکونتگاه خود را خواهید داشت.

منطقه ها بکر چه طبیعی و چه از نوع تاریخی جذابیت های زیادی برای گردشگران دارند. حال اگر این منطقه ها با کمتر تغییر از زمان ساخته شدن به جای مانده باشند جذابیت آن را صد چندان می نماید. گردشگران نیز باید در نگهداری از این منطقه ها کوشش نمایند تا به این جاذبه ها آسیبی نرسانند. جنگل، رودخانه، رود، آثار باستانی، قلعه، دژ و از این دست جاذبه ها همگی در دسته منطقه ها بکر قرار خواهد گرفت. شمال ایران به علت پر باران بودن، جنگل های سرسبز و رودخانه های پرآبی دارد. این قسمت از ایران همواره برای سفر و گشت و گذار مناسب است.

منبع: شبکه چی
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 23261

به "معماری داخلی ویلا: معرفی منطقه ها بکر شمالی برای اجاره ویلا در تعطیلات آخر هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معماری داخلی ویلا: معرفی منطقه ها بکر شمالی برای اجاره ویلا در تعطیلات آخر هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید