واکنش علی دایی به مهاجرت نکردن از ایران

به گزارش دَبی بلاگ، خبرنگاران: علی دایی سرشناس ترین چهره فوتبالی ایران است. او تا همین چندماه پیش عنوان بهترین گلزن ملی تاریخ را در دست داشت که این رکوردش به وسیله کریستیانو رونالدو شکسته شد. با این وجود، اما دایی در بسیاری از کشور های جهان، چهره شناخته شده ای است و هنوز هم بسیاری، فوتبال ایران را نام علی دایی می شناسند.

واکنش علی دایی به مهاجرت نکردن از ایران

به گزارش خبرنگاران، با وجود چنین افتخاری، اما او مدت هاست در فوتبال ایران به گوشه رانده شده و شایعه ممنوع الفعالیتی اش به گوش می رسد. دایی البته همین یکی دو هفته گذشته هم عمل جراحی دیگری به واسطه ضربه ای که سال ها پیش در تیم ملی به طحالش خورد، داشته و در بیمارستان بستری شده است.

با این حال او امروز گفت و گوی مفصلی با خبرورزشی داشته و از این گفته که فدارسیون فوتبال حالش را نپرسیده و اگر می پرسیده جای تعجب داشته است. او در بخش دیگری از صحبت هایش درباره علت عدم خروجش از ایران با توجه به بی مهری هایی که دیده گفته است: از ایران نرفتم، چون مردم کشورم برای من مهم هستند.

دایی درباره دلایل درس خواندنش هم گفته که این مورد به خواسته پدرش بوده، چون همواره می خواسته که فرزندش مهندس گردد. او بعلاوه به این مورد اشاره نموده که اگر جور دیگری زندگی می کردم الان 20 برج 20 طبقه داشتم.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آذر 1400 بروزرسانی: 11 آذر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 21621

به "واکنش علی دایی به مهاجرت نکردن از ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش علی دایی به مهاجرت نکردن از ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید