پیدا شدن لاشه شناور غرق شده در عسلویه، ادامه جستجو برای یافتن 2 خدمه

به گزارش دَبی بلاگ، رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: سه خدمه شناور غرق شده در آب های عسلویه ظهر امروز نجات پیدا کردند و جست و جو برای نجات 2 خدمه دیگر نیز همچنان ادامه دارد.

پیدا شدن لاشه شناور غرق شده در عسلویه، ادامه جستجو برای یافتن 2 خدمه

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، احسان گلستانی در تشریح عملیات پایش هوایی و دریایی برای نجات 2 خدمه این شناور اظهار کرد: یک شناور با پنج خدمه که براساس گزارش های دریافتی از مبدا شارجه امارات به سمت بندر دیر در حرکت بود ساعت 21 شب گذشته به دلایل نامعلومی در دریا غرق می گردد.

وی بیان نمود: چهار نفر از خدمه شناور به آب پریدند که از این شمار سه نفر از آنها ظهر امروز توسط شناورهای عبور در محل وقوع حادثه نجات پیدا می نمایند.

گلستانی ادامه داد: اکنون از 2 خدمه دیگر شناور اطلاعی در دست نیست که در این راستا به محض اطلاع رسانی به مرکز جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر شناورهای ناجی 18 از عسلویه و ناجی 20 از دیر به محل وقوع حادثه (20 مایلی جنوب غربی عسلویه) اعزام شدند.

وی گفت: با هماهنگی های انجام شده با شرکت نفت و گاز پارس بالگرد این شرکت نیز همزمان با شناورهای ناجی راهی محل وقوع حادثه شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر مطرح کرد: با این شرایط اکنون عملیات پایش هوایی و دریایی توسط 2 شناور ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و بالگرد شرکت نفت و گاز پارس در حال اجرا است که در جریان این پایش لاشه شناور غرق شده پیدا شده است.

وی یادآور شد: در این راستا پایش براساس الگوهای معین شده برای نجات 2 خدمه شناور در حال اجرا است و به محض اطلاع از وضعیت مفقودی ها مراتب به وسیله اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اطلاع رسانی خواهد شد.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 1855

به "پیدا شدن لاشه شناور غرق شده در عسلویه، ادامه جستجو برای یافتن 2 خدمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا شدن لاشه شناور غرق شده در عسلویه، ادامه جستجو برای یافتن 2 خدمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید