اخبار صنعت

موفقیت شرکت های دانش بنیان در گرو حمایت دولت برای بازارسازی

دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو گفت: موفقیت شرکت های دانش بنیان در گرو حمایت دولت برای ایجاد بازار فروش است، امیدواریم دولت با درنظر دریافت تدابیری مسائل این شرکت ها را حل نماید.

3 اسفند 1398

از سیر تا پیاز کشت گلخانه ای، نگران منابع آبی نباشید

فراوری محصولات کشاورزی یکی از منابع درآمدزایی و اشتغالزایی هر کشور محسوب می گردد که تقویت بخش کشاورزی مانع از خروج ارز و گردش چرخه مالی می گردد.

2 اسفند 1398

عربستان در حال از دست دادن سهم خود از بازار نفت چین و هند است

عربستان می خواهد برای افزایش قیمت نفت کار بیشتری انجام دهد و صادرات نفت خود را محدود کند، اما ریاض همین الان هم بخش قابل توجهی از سهم خود را در بازار نفت آسیا از دست داده است.

1 اسفند 1398

افرا تخته، جنگلی با درختان 190 میلیون ساله

اَفراتَخته از روستاهای جنگلی استان گلستان است که یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناظر بکر طبیعت را در خود جای داده است. روستایی با جنگل های انبوه چند هزار ساله در جنوب شرقی شهر علی آباد کتول.

29 بهمن 1398

امیری: با قدرت پیش می رویم تا قهرمانی آسیا، مزد زحمات ما فقط قهرمانی در لیگ نبود

مهاجم پرسپولیس معتقد است که مزد زحمات اعضای این تیم تنها قهرمانی در لیگ برتر نبود، بلکه صعود از گروه در لیگ قهرمانان آسیا نیز جزو آن محسوب می شد.

25 بهمن 1398

هرمزگان پس از برجام مقصد نهایی سرمایه گذاران خارجی است

خبرنگاران/هرمزگان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان گفت: باسیاست های دولت زمینه مساعدی برای سرمایه گذاری در هرمزگان مهیا شده است.

22 بهمن 1398

با زنبور گزیدگی در سفر چه کنیم؟

با اینکه سفر لذت زیادی را با خود به همراه دارد، نمی توان خطراتی که به طور ناگهانی ممکن است اتفاق بیفتد را نادیده گرفت.

18 بهمن 1398

نماینده ایران در سازمان ملل شب گذشته در جلسه شورای امنیت چه گفت؟

فارس نوشت: مجید تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل شب گذشته در جلسه شورای امنیت برای آنالیز اجرای قطعنامه 2231 گفت تحریم های آمریکا، مردم ایران را هدف گرفته تا در جامعه نارضایتی ایجاد کند.

17 بهمن 1398

ماشین سازی و بادران محکوم شدند

کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه های ماشین سازی تبریز و بادران تهران را با شکایت بازیکنان پیشین تیم های فوتبال این باشگاه، محکوم کرد.

15 بهمن 1398

اوان، دریاچه ای بر بام قزوین

دریاچه اُوان، در 88 کیلومتری شمال شرق قزوین واقع شده است. از اتوبان تهران- قزوین که به ورودی قزوین و در اصطلاح مردم محلی، به میدان غریب کش رسیدید، سمت راستتان تابلوی الموت را می بینید. جهت قزوین و الموت که جهتی تماشائی و پر از دشت های سرسبز و البته کوهستانی...

14 بهمن 1398

264 میلیارد تومان اعتبار برای خسارت دیدگان بخش کشاورزی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، عنوان نمود: دولت برای جبران خسارت بخش کشاورزی در حوادث سیل اخیر 264 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داد.

11 بهمن 1398

مردم انگلیس برای مطالبه حق خود چاره ای جز حضور در خیابان ها ندارند

خبرنگاران: جورج باردا شرح می دهد که جنبش هایی مثل جنبش تسخیر لندن، کوشش مردم انگلیس برای برقراری دموکراسی و عدالت مالی در انگلیس است و مردم برای تحقق این اهداف هیچ راهی جز تجمع در خیابان ها ندارند.

9 بهمن 1398

در سفر روحانی به ژاپن بحث مذاکره با آمریکا مطرح نیست

یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به سفر آینده حسن روحانی به ژاپن گفت: این سفر را می توان در چهارچوب کوشش برای احیای فعالیت های دیپلماتیک جهت کاهش تنش در منطقه خلیج فارس ارزیابی کرد اما بحث مذاکره با آمریکا مطرح نیست.

8 بهمن 1398

طراحی و احداث گلخانه گل های زینتی و گلدانی دانشگاه رازی به همت دانشجویان انجام شده است

رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: طراحی و فرایند احداث پروژه افتتاح گلخانه گل های زینتی و گلدانی در پردیس این دانشگاه از سوی دانشجویان به انجام رسیده است.

1 بهمن 1398

تارتار: گل گهر در آینده می تواند برای قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا تلاش کند، مدافعان و دروازه بانان ما استحقاق پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی شد مدافعان و دروازه بانان این تیم استحقاق دعوت به اردوی تیم ملی را دارند.

1 بهمن 1398

803 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در استان سمنان ایجاد شد

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از ایجاد 803 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: برای این طرح ها 30میلیارد و 335 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

26 دی 1398

آیا روستانشینان پولدار می شوند؟

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد انزلی در نشست مدیریت هوشمند روستایی با موضوع منابع انسانی در رشت، هوشمندسازی روستاها و توسعه مدیریت همه جانبه آن را عنوان کرد.

26 دی 1398

استاندار خوزستان باز هم انگشت روی کنوکارپوس گذاشت

استاندار خوزستان با بیان این که کنوکارپوس عامل بیماری های تنفسی شهرندان در فصل پاییز است، گفت: در این خصوص نظر حاکمیتی باید اعمال گردد. تا زمانی که من استاندار خوزستان هستم، بر هرس درختان کنوکارپوس تاکید دارم و این تصمیم غیرقابل تغییر است.

24 دی 1398

صنایع فولاد از نسوزهای نانویی ایرانی استفاده می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یک شرکت دانش بنیان نسوزهای مصرفی در توربین های گازی را با استفاده از فناوری نانو به فراوری می رساند.

24 دی 1398

معماری سازمانی دولت احتیاج به بازآفرینی دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، امیر ناظمی در همایش ملی پیشرفت های معماری سازمانی که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید با انتقاد از معماری ناکارآمد سازمانی گفت: معماری سازمانی دولت احتیاج به طراحی و بازآفرینی دارد و این فرصت...

16 دی 1398
تعداد: (105)