چرا خلیل زاده می خواهد از پرسپولیس جدا شود؟

به گزارش دابی بلاگ، شجاع خلیل زاده از شرایط خود در پرسپولیس چندان راضی نیست و ممکن است در پایان فصل تصمیم بگیرد به یکی از پیشنهادات خارجی خود جواب مثبت دهد.

چرا خلیل زاده می خواهد از پرسپولیس جدا شود؟

شجاع چند فصلی است که پیشنهادات رسیده از لیگ ستارگان قطر را رد می کند اما این بار شاید او تصمیم جدیدی بگیرد. مدافع محبوب هواداران پرسپولیس در کمال تعجب جزو آن دسته از بازیکنان اصلی تیمش است که کمترین دستمزد را می گیرد تا حدی که نفرات کناری او از جمله محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاری حدود دو برابر دستمزد او مبلغ قراردادشان است.

خلیل زاده برخلاف برخی همبازیانش ابتدای فصل گذشته از جدایی برانکو ایوانکوویچ و تحت فشار قرار دریافت مدیران وقت پرسپولیس استفاده ابزاری نکرده و اولین بازیکنی بود که با حضور در ساختمان باشگاهش قرارداد خود را تمدید کرد.

این در حالی بود که برخی دیگر از سرخپوشان از طریق مدیر برنامه های خود صحبت از پیشنهادات چند میلیاردی از تیم های چینی، کره ای و حتی داخلی مطرح کرده و با تحت فشار قراردادن مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس در نهایت قرارداد 3 میلیاردی با این باشگاه امضا کردند. به خاطر همین قراردادهای سنگین است که این باشگاه برای پرداخت دستمزد بازیکنانش دچار مشکل شده است.

به هر شکل شجاع از شرایطی که در این فصل برایش رقم خود تا حدی دلخور است و ممکن است در صورت رسیدن پیشنهاد خوب خارجی این باشگاه را ترک کند.

نکته قابل توجه اینکه شجاع خلیل زاده دو بند برای جدایی در قراردادش دارد. اول اینکه او در صورتی که نیم فصل گذشته قصد ترک پرسپولیس را داشت باید یک میلیون دلار به این باشگاه پرداخت می کرد که طبیعتا زمان آن گذشت.

بند دیگر قرارداد او برای جابجایی تابستانی است. طبق این بند شجاع می تواند با پرداخت 400 هزار دلار قراردادش را فسخ و به بهترین پیشنهاد خود جواب مثبت دهد. با این حساب راه جدایی شجاع برای ترک پرسپولیس تقریبا هموار است. البته شاید فقط تیم های عربی و چینی حاضر به پرداخت پول رضایت نامه خلیل زاده شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 7899

به "چرا خلیل زاده می خواهد از پرسپولیس جدا شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا خلیل زاده می خواهد از پرسپولیس جدا شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید